Allahindlus!

101 – Rex N41 Roosa | -2…-15°C

13.31 

Õhutemp. -2…-15°C. See pidamismääre on mõeldud vanale, suureteralisele ja kunstlumele. See on justkui valmissegatud kliistri ja tahke määrde segu. Uued N-seeria fluorivaba võistluspidamismäärded asendavad ProGripi.

Tootekood: RX101 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Õhutemp. -2…-15°C. See pidamismääre on mõeldud vanale, suureteralisele ja kunstlumele. See on justkui valmissegatud kliistri ja tahke määrde segu. Pehmus ja sitke kleepuvus annavad kindla pidamise, N-Kinetic lisandid hoiavad suusa kiiruse üleval. Suurepärane alternatiiv populaarsele Rex TK-1814 pidamismäärdele.

Uus lumi: *
Segalumi: ***
Vana lumi: *****
Looduslik lumi: ***
Kunstlumi: *****

N-seeria fluorivabad tahked võistlus-pidamismäärded on täiesti uued nullist arendatud tooted. Uus innovaatiline retsept sisaldab nii surve- kui temperatuuritundlikke toormaterjale, et saavutada perfektne toimimine tänapäevastel võistlusradadel. Rex N-Kinetic tehnoloogia, millel põhinevad kõige kiiremad fluorivabad libisemismääred, on osaline ka pidamismääretes, parandades nende libisemisomadusi ja mustuse hülgamise võimet. N-seeria määrdeid võib kasutada katteks või puhtalt. Maailmakarika etapi võit on sellel seerial juba olemas! N-seeria asendab Progrip pidamismäärdeid.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “101 – Rex N41 Roosa | -2…-15°C”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga