KinetiXx Sol suusakindad, 9.5

Original price was: 44.90 €.Current price is: 31.43 €.

Õhukesed mugavad võistluskindad, ideaalsed laskesuusatamiseks.

Tootekood: 7020-150-01 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Tipptasemel Norra ja Prantsusmaa laskesuusatajate poolt kõrgelt hinnatud võistluskindad. Õhukesed, hea tunnetusega kindad istuvad mugavalt ümber käe. Nende kinnastega suusatavad mitmed kõrgel tasemel sportlased, ka osad Eesti laskesuusakoondislased. Saksamaa ettevõtte kvaliteettoode.

Kinnaste materjalid, lõige ja disain töötati välja koos tipplaskesuusatajatega ning neid täiustatakse pidevalt. Mudel Sol on õhukesest materjalist väga kerge kinnas, mis sobib peale võistlemise ka intensiivseteks treeninguteks või rahulikeks sõitudeks soojemates oludes. Vaatamata sellele, et pealismaterjal on õhuke, on see tuulekindlast ja vetthülgavast materjalist. Pehme materjal on nahal mõnus, kuivab kiiresti ja on hea hingavusega. Higi kandub väga kiiresti väljapoole ja käsi jääb mõnusalt kuiv. Peopesa koosneb väga pehmest elastsest mikroseemisnahast, mis on kaetud silikoonitaolise haardealaga. Peopesa on väga elastne ja tagab perfektse haarde. Pöidlal on membraaniga fliis, millega vajadusel nt prille puhtaks pühkida. Randmel on liibuv manset ja riba kättepaneku lihtsustamiseks. Kinnas on väga sportliku lõikega, sobib nagu teine ​​nahk ja toetab seega parimal võimalikul moel kõiki sportlasi treeningutel ja võistlustel. Murdmaasuusakinnas Sol on ideaalne kõikidele murdmaasuusatajatele ja neile, kes soovivad selleks saada.

Mis on KinetiXx? KinetiXx on tippbränd suusatamises. See on ühe Euroopa suurima kindatootja W+R spordikinnaste bränd, mis toodi turule alles 2018. aastal. KinetiXxi nime all valmistatakse kindaid murdmaa- ja mäesuusatamiseks, rattasõiduks, rullsuusatamiseks ja matkamiseks. Täna kasutavad KinetiXx kindaid sportlased rohkem kui 30 suusakoondisest sh eestlased. KinetiXx kinnastega suusatab peaaegu kogu laskesuusatamise paremik: Johannes Thingnes Bø, Quentin Fillon Maillet, Sturla Holm Lægreid, Marte Røiseland jpt. Viimasel hooajal võideti KinetiXx kinnastega 265 poodiumikohta sh 101 maailmakarika võitu, 88 teist, 76 kolmandat kohta. Lisaks 4 Kristallgloobust 8-st maailmakarikasarja üldvõidu eest. KinetiXx kindad on maailma tipp nii materjalidelt, funktsionaalsuselt kui kättesobivuselt. Nevene OÜ on KinetiXx kinnaste maaletooja Eestis.

Suuruse valimine. Õiges suuruses kinnaste valimiseks tuleb mõõta oma käelaba ümbermõõt (ilma pöidlata). Pane pehme mõõdulint ilma survet avaldamata ümber käelaba ja fikseeri näit. Kui mõõdulinti ei ole, saad sama teha suvalise paela, nööri või niidiga ning võrrelda saadud pikkust joonlaual. Kinda suuruse saad ümbermõõdu järgi valida järgmisest tabelist:

Käelaba ümbermõõt (cm) – suurus – unisex suurus
17,5 – 6 – XS
18 – 6.5 – XS
19 – 7 – S
20,5 – 7.5 – S
22 – 8 – M
23 – 8.5 – M
24 – 9 – L
26 – 9.5 – L
27 – 10 – XL
27,5 – 10.5 – XL
28,5 – 11 – XXL

Lisainfo

Suurus

6.5, 7.5, 8.0, 9.0, 9.5