Allahindlus!

KinetiXx Winn Polar suusakindad, must

31.92 

Väga mugavad tuulekindlad keskmiselt soojad suusakindad. Ekraanidel kasutatav.

Tootekood: 7021-150-01 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

See keskmiselt soe kindamudel on ülimalt mugav ja hästi kättesobiv, sobides universaalsena igasugusteks tegevusteks välitingimustes sh suusatamiseks. See hingab hästi ja on samas täielikult tuulekindel. Randmeosa on elastne, külm õhk ja lumi püsivad eemal. Fliisist vooder hoiab sooja, sobib kasutada keskmistes talveoludes. Nimetissõrm ja pöial on kasutatavad puutetundlikel ekraanidel. Peopesal silikoontrükk kindlaks haardeks. See mudel on Winn kinnaste soojem versioon. Saksamaal valmistatud kvaliteettoode.

Mis on KinetiXx? KinetiXx on ühe Euroopa suurima kindatootja W+R spordikinnaste bränd, mis toodi turule alles 2018. aastal. KinetiXxi nime all valmistatakse kindaid murdmaa- ja mäesuusatamiseks, rattasõiduks, rullsuusatamiseks ja matkamiseks. Täna kasutab KinetiXx kindaid juba üle 30 suusakoondise sh Eesti laskesuusa-, murdmaa- ja kahevõistlusekoondis eesotsas Kristjan Ilvesega. Maailma tippudest sõidavad KinetiXx kinnastega Martin Fourcade, Johannes Thingnes Bø, Tiril Eckhoff, Benedikt Mayr, Quentin Fillon Maillet jpt. 2020-2021 hooajal võideti KinetiXx kinnastega 265 poodiumikohta sh 101 maailmakarika võitu, 88 teist, 76 kolmandat kohta. Lisaks 4 Kristallgloobust 8-st maailmakarikasarja üldvõidu eest. KinetiXx kindad on maailma tipp nii materjalidelt, funktsionaalsuselt kui kättesobivuselt. Nevene OÜ on KinetiXx kinnaste maaletooja Eestis.

Suuruse valimine. Õiges suuruses kinnaste valimiseks tuleb mõõta oma käelaba ümbermõõt (ilma pöidlata). Pane pehme mõõdulint ilma survet avaldamata ümber käelaba ja fikseeri näit. Kui mõõdulinti ei ole, saad sama teha suvalise paela, nööri või niidiga ning võrrelda saadud pikkust joonlaual. Kinda suuruse saad ümbermõõdu järgi valida järgmisest tabelist:

Käelaba ümbermõõt (cm) – suurus – unisex suurus
17,5 – 6 – XS
18 – 6.5 – XS
19 – 7 – S
20,5 – 7.5 – S
22 – 8 – M
23 – 8.5 – M
24 – 9 – L
26 – 9.5 – L
27 – 10 – XL
27,5 – 10.5 – XL
28,5 – 11 – XXL

Lisainfo

Suurus

XS, S, M, L, XL, XXL