KinetiXx Sebo rullsuusakindad, hall

29.95 

Pikad suvised kindad rullsuusatamiseks, kepikõnniks vms.

Tootekood: 7022-831-09 Kategooriad: , Silt:

Kirjeldus

Pikad, täielikult sõrmi katvad suvised spordikindad, mis on mõeldud suvisel ajal rullsuusatamiseks, kuid sobivad kasutada ka matkadel, kepikõnnil vm, kus vaja käsi kaitsta või haaret parandada. Väga mugavad pikad suvised kindad! Tule proovi Nevene poes ja veendu ise!

Kindad on täies ulatuses pehmest ja õhukesest tekstiilist. Nimetissõrme ja pöidla vahe on tugevdatud. Takjakinnitusi ei ole, kinnas püsib paigal tihedalt ümber käe hoidva lõike abil. Peopesadel ja sõrmeosadel on silikoonist libisemisvastane muster. Kindad sobivad kätte nagu valatult ja on optimaalne valik kõikideks suvisteks sportlikeks tegevusteks. Need kindad sobivad talvel aluskinnastena kasutamiseks!

Mis on KinetiXx? KinetiXx on tippbränd suusatamises. See on ühe Euroopa suurima kindatootja W+R spordikinnaste bränd, mis toodi turule alles 2018. aastal. KinetiXxi nime all valmistatakse kindaid murdmaa- ja mäesuusatamiseks, rattasõiduks, rullsuusatamiseks ja matkamiseks. Täna kasutavad KinetiXx kindaid sportlased rohkem kui 30 suusakoondisest sh eestlased. KinetiXx kinnastega suusatab peaaegu kogu laskesuusatamise paremik: Johannes Thingnes Bø, Quentin Fillon Maillet, Sturla Holm Lægreid, Marte Røiseland jpt. Viimasel hooajal võideti KinetiXx kinnastega 265 poodiumikohta sh 101 maailmakarika võitu, 88 teist, 76 kolmandat kohta. Lisaks 4 Kristallgloobust 8-st maailmakarikasarja üldvõidu eest. KinetiXx kindad on maailma tipp nii materjalidelt, funktsionaalsuselt kui kättesobivuselt. Nevene OÜ on KinetiXx kinnaste maaletooja Eestis.

Suuruse valimine. Õiges suuruses kinnaste valimiseks tuleb mõõta oma käelaba ümbermõõt (ilma pöidlata). Pane pehme mõõdulint ilma survet avaldamata ümber käelaba ja fikseeri näit. Kui mõõdulinti ei ole, saad sama teha suvalise paela, nööri või niidiga ning võrrelda saadud pikkust joonlaual. Kinda suuruse saad ümbermõõdu järgi valida järgmisest tabelist:

Käelaba ümbermõõt (cm) – suurus – unisex suurus
17,5 – 6 – XS
18 – 6.5 – XS
19 – 7 – S
20,5 – 7.5 – S
22 – 8 – M
23 – 8.5 – M
24 – 9 – L
26 – 9.5 – L
27 – 10 – XL
27,5 – 10.5 – XL
28,5 – 11 – XXL

Lisainfo

Suurus

XS, S, M, L, XL, XXL