Dextro energiatabletid

2.00 22.00 

Magneesiumit, soola ja vitamiine sisaldavad glükoositabletid.

Tootekood: 102131098 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Spetsiaalse spordikoostisega magneesiumit ja vitamiine sisaldavad glükoositabletid kiire energia saamiseks füüsilise koormuse ajal, sobivad võistlemise ja treeningute ajal tarbimiseks. Tabletid parandavad sooritusvõimet, annavad raskel hetkel täiendavat energiat, toetavad energiametabolismi ja lihaste tööd tootes sisalduvate vitamiinide B1, B6 ja C ning magneesiumi abil.

Toode on kahes pakendis (2 x 47 g = 94 g), mõlemas 14 tabletti. Söö koormuse ajal: parandab koheselt sooritusvõimet. Glükoos annab kiiret energiat ja aitab üle rasketest momentidest.

EFEKT

Glükoositablett toimib nii. Glükoos on monosahhariid, mida ei pea seedima. See imendub verre koheselt ning annab lihastele ja ajurakkudele momentselt energiat. Dextro glükoositabletid on sportimiseks mõeldud spetsiaalse koostisega, sisaldades magneesiumit, mis toetab keha energeetilist metabolismi ja lihaste tööd. Tablettides on ka kolm vitamiini – B1, B6 ja C.

TALUTAVUS

Glükoos on hästitalutav ja lihtsalt imenduv. Sportlased võivad vastavalt eelistustele glükoosidoose portsjonitesse jagada.

MUGAVUS

Pakendid on käepärased ja praktilised, sobivad hästi rajale kaasavõtmiseks. Tablette on pakist lihtne välja saada.

MAITSE

Glükoositabletid on meeldiva ja kerge puuviljamaitsega.

SOOVITUSLIK TARBIMINE

Ühes pakis on kaks pulka, kumbki sisaldab 14 tabletti – kokku 28 energiadoosi. Soovituslik tarbimine: ca 5 tabletti tunnis.

TOITEVÄÄRTUS

Toiteväärtus 100 g kohta

Energia (kJ/kcal): 1535/361
Valgud: 0 g
Süsivesikud: 89 g
millest suhkruid: 80 g
Rasvad: <0,5 g
millest küllastunud rasvu: <0,5 g
Sool: 0 g
Magneesium: 375 mg (100%*)
Vitamiin B1 (tiamiin): 1,1 mg (100%*)
Vitamiin B6: 1,4 mg (100%*)
Vitamiin C: 80 mg (100%*)
* soovituslikust päevasest kogusest

KOOSTIS

Dekstroos (87%), maltodekstriin, magneesiumkarbonaat, sidrunhape, rasvhapete magneesiumisoolad, lõhna- ja maitseaine, vitamiin C, vitamiin B1 (tiamiin), vitamiin B6.

MIS ON DEXTRO ENERGY?

Dextro on üks maailma vanimaid ja suurimaid glükoosi- ning sporditoidutootjaid. Dextro glükoositabletid olid ametlikuks sporditoiduks juba 1936. aasta Berliini olümpiamängudel. Kõik tooted valmistatakse Saksamaal, järgides kõrgeimaid kvaliteedistandardeid. Tooted on puhtad, lihtsad ja maitsvad. Need ei sisalda kahjulikke või keelatud aineid ega loomseid koostisosi. Alates 2009. aastast on Dextro Rahvusvahelise Triatloni Liidu ülemaailmse võistlussarja toetajaks. Eestlased on saanud kuulsate Dextro energiageelide abil Tartu maratoni läbida mõned aastad tagasi. Nüüd on Dextro taas siin. Miks valida paljude seast Dextro tooted? Sest need on väga tõhusad, ohutud, lihtsasti tarbitavad, maitsvad ja kergesti omandatavad.

Ühikuhinnad:
1 x 94 g – 26.60 / kg
4 x 94 g – 22.61 / kg
12 x 94 g – 20.39 / kg