Dextro energiageel, kirsi + kofeiin

2.50 39.90 

Vedel energiageel koos kofeiiniga. Kiire toime. Kirsimaitseline.

Tootekood: 102231233 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Dextro vedel kirsimaitseline energiageel koos kofeiiniga, mis tõstab energiataset organismis, ergastab füüsilist ja vaimset seisundit ning toimib naturaalse toonikuna.

Energiageel on soorituse ajal väga kiireks energia saamiseks, mõeldud kasutamiseks võistlustel või muu raske soorituse ajal. See geel on väga kiiresti imenduvate süsivesikute kontsentraat, mis annab kohese tugeva energiasüsti.

OMASTAMINE

Geel on vedel ja lihtsasti tarbitav. Ei külmu ega vaja peale joomist. Dextro geelid on kergesti omastatavad, hea maitsega ja loomulikult magusad. Ei sisalda kunstlikke magusaineid ega säilitusaineid, rasva, GMO-d, palmiõli. 100% vegan, laktoosi- ja gluteenivabad. Kvaliteetset süsivesikute kombinatsiooni on hea seedida.

PAKEND

Ühes pakendis on 60 ml geeli. Lihtne tarbida: geel väljub kallates. Välkkiireks tarbimiseks võib geeli imeda või pakendit pigistada. Pakend on taassuletava keeratava korgiga. Mõned sportlased keeravad korgid enne võistlust korraks lahti-kinni, et võistluse ajal avamine kiiremini käiks. Ei pea midagi rebima ega kartma, et geel ootamatult välja lendab. Pakend mahub igale poole, praktiline kaasas kanda. Tühi pakend ei määri riideid ega kotti.

EFEKT

Kuidas geel toimib? Erinevad suhkrud lõhustuvad erineva kiirusega ning annavad kohese ja pideva energiavoo. Vedel koostis aitab kaasa kiirele omandamisele isegi raske pingutuse ajal. Seetõttu on geel soovitatav toit võistlusolukorras tarbimiseks.

SOOVITUSLIK TARBIMINE

Üks pakk (60 ml) iga 30 minuti järel või vastavalt vajadusele kuni 90-minutilise pingutuse korral. Maksimaalselt 3 pakki päevas. Pikema kui 90-minutilise koormuse korral kasuta Dextro Long Distance geele või kombineeri muude aeglasemalt imenduvate süsivesikutega.

TOITEVÄÄRTUS

Toiteväärtus 100 ml kohta

Energia: 801 kJ / 189 kcal
Rasvad: 0 g
millest küllastunud rasvu: 0 g
Süsivesikud: 47 g
millest suhkruid: 47 g
Valgud: 0 g
Sool: 0 g
Kofeiin: 83 mg

Toiteväärtus ühe 60 ml geeli kohta

Energia: 481 kJ / 113 kcal
Rasvad: 0 g
millest küllastunud rasvu: 0 g
Süsivesikud: 28 g
millest suhkruid: 28 g
Valgud: 0 g
Sool: 0 g
Kofeiin: 50 mg

KOOSTIS

Vesi, invertsuhkrusiirup, dekstroos, sidrunhape, värvaine (porgandikontsentraat), looduslik lõhna- ja maitseaine, kofeiin.

MIS ON DEXTRO ENERGY?

Dextro on üks maailma vanimaid ja suurimaid glükoosi- ning sporditoidutootjaid. Dextro glükoositabletid olid ametlikuks sporditoiduks juba 1936. aasta Berliini olümpiamängudel. Kõik tooted valmistatakse Saksamaal, järgides kõrgeimaid kvaliteedistandardeid. Tooted on puhtad, lihtsad ja maitsvad. Need ei sisalda kahjulikke või keelatud aineid ega loomseid koostisosi. Alates 2009. aastast on Dextro Rahvusvahelise Triatloni Liidu ülemaailmse võistlussarja toetajaks. Eestlased on saanud kuulsate Dextro energiageelide abil Tartu maratoni läbida mõned aastad tagasi. Nüüd on Dextro taas siin. Miks valida paljude seast Dextro tooted? Sest need on väga tõhusad, ohutud, lihtsasti tarbitavad, maitsvad ja kergesti omandatavad.

Ühikuhinnad:
1 x 60 ml – 48.33 / liiter
4 x 60 ml – 41.25 / liiter
18 x 60 ml – 36.94 / liiter