Rex rattaketipesuvahend, 1000 ml

19.00 

Tugev aktiivne lahusti määrde ja õli eemaldamiseks.

Tootekood: RX911 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Tugev aktiivne lahusti määrde ja õli eemaldamiseks jalgratta ülekandemehhanismidelt. Eemaldab tõrksa mustuse ja on veega loputatav.

Aktiivse lahusti tehnoloogia. Vahend on mõeldud määrete ja õlide eemaldamiseks. Kasuta puhtalt või sega veega. Spetsiaalsed pindained teevad selle aromaatsete süsivesinike segu veega lahjendatavaks. See lisab paindlikke kasutamisvõimalusi, muuhulgas sobib hästi ka ketipuhastusmasinasse. Ketipuhastusvahend lahustab määrdeid, õlisid ja muud tõrksat mustust ning on seejuures veega segatav. Soovitame kasutada ketipuhastusvahendit ülekannete jaoks ja Rex rattapuhastusvahendit kõikide muude detailide jaoks.

Mitteleeline (pH7). Kui uurisime toormaterjale, millest oma rattapesuvahendit teha, siis leidsime, et paljud populaarsed vahendid, mida ratturid kasutavad, on tegelikult kahjustava toimega. Leelised puhastusvahendid põhjustavad aja jooksul alumiiniumi korrosiooni ning võtavad anodeeritud detailidelt sära. Rexi jalgrattapesuvahend on pikaajaliste leotustestidega tõestatult täiesti turvaline. See ei jäta jääke piduriketastele ega nõrgenda nende toimivust.

Kasuta puhtalt või sega veega. Soovituslik segamissuhe on järgmine: üks osa ketipuhastajat, kaks osa vett. Sega veega ökonoomsemaks kasutamiseks. Loputa puhta veega. Lase määrdunud lahustil imbuda kaltsudesse või puhastuspaberisse ning lase aurustuda.

Nõuanded. Kasseti puhastamine: pihusta kassetile ja harja mustus välja, siis loputa veega. Keti sügavpuhastus: Kasuta ketipuhastusvahendit ketipuhastusmasinas kas puhtalt või veega segatult. Loputa ketti puhta veega, kuivata kaltsu või puhastuspaberiga ning õlita. Ära lase ketipuhastusvahendit kanalisatsioonisüsteemi. Lase sellel kaltsu imbuda ja lase aurustuda.