Rex Black Diamond jalgrattaketimääre, 30 g

50.00 

Parim rattaketimääre, minimaalne hõõrdumine. Tour de France etapivõit.

Tootekood: RX907 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Uus, tõenäoliselt parim jalgrataste ketimääre maailmas. Mõeldud kõikidele jalgratastele, nii kuivadesse kui märgadesse oludesse. Minimaalne hõõrdumine. Testivõitja. Tour de France etapivõit.

Niko Heikkilä, MTB ja cyclocrossi Soome meister: ”Black Diamond on olnud igas olukorras suurepärane, pole vahet, kas sõidan maanteel, MTB-ga või võistlen cyclocrossis. Ka Lapimaa pakases on Black Diamond töötanud väga hästi.

Ultrahelitöötlus. Meie uue ketiõli saladuseks on Black Diamond osakesed, mis on segatud ketimäärdesse aeganõudva ultrahelitöötluse käigus Rexi tehase võistlustoodete laboris. Black Diamond osakesed parandavad oluliselt ketimäärde omadusi: senisest madalam hõõrdumine, väiksem kulumine ja suurem vihmakindlus. Pideva metall metalli vastu kontakti käigus moodustavad osakesed üliõhukese ja kõva kihi, mis minimeerib hõõrdumist ja kulumist ning on veekindel.

Sõltumatute laboritestide võitja. Wheel Energy on üks vähestest täiesti sõltumatutest rattaketiõlide testilaboritest maailmas. 300 km dünamomeetri testis 175 W magnetilise takistuse tingimustes andis Rex Black Diamond parima tulemuse, jättes nimekad kõrgema taseme ketiõlid tahapoole. Testiprotokoll oli välja arendatud Wheel Energy poolt ja Rex sellesse ei sekkunud. Lisaks testidele on Black Diamond juba tõestanud end rohketel rattavõistlustel sh Tour de France’il 2019, kus tasuks etapivõit.

Toimetaja valik. Bikerumor.com, maailma suurim rattatehnika-alane blogi valis Rex Black Diamond ketiõli üheks 2019. aasta uueks tipptooteks.

Vihmakindel. Kuiva ja märja ilma ketiõlide uus tase. Seni on madalaima hõõrdumise kasuks otsustamine tähendanud ilmastikukindluse ohverdamist. Nn märja ilma õlid on traditsiooniliselt olnud väga suure hõõrduvusega. Rex Black Diamond kombineerib esimesena maailmas tipptasemel madala hõõrdumise tugeva ilmastikukindlusega. See on testitud nõudlikes võistlustingimustes eliitsportlaste poolt. Tõeline ketimäärete kuningas!

N-Kinetic määre. Uusim võistlussuusamäärete tehnoloogia. Rattaketiõlis kasutatud määrdeained pärinevad kõige uuematest parimatest suusamääretest. Natuke madalam viskoossus tagab madalama hõõrdumise ja parema ketilülide vahele jõudmise. Rex on tuntud oma tipptasemel suusamäärete pärast ja on ekspert parafiinidel põhinevate vahade töötlemisel.

Puhas määre. Lahustivaba, mitteaurustuv, lahjendamata. Lahusti või vee lisamist peavad mõned tootjad heaks mõtteks kulude kokkuhoidmisel. Meie Rexis nii ei mõtle. Iga tilk Rexi tootes on 100% määrdeaine. Erinevalt enamusest ketiõlidest ei pea Rexi puhul ootama, kuni lahusti aurustub, sest seda meie toodetes ei ole. Ühest pudelist saab kuni 30 määrimist. Ühe määrimisega saab läbida kuni 500 km.