Löffler Transtex sviiter, tumesinine

Original price was: 69.95 €.Current price is: 55.96 €.

Universaalne kõrge kaelusega sviiter kasutamiseks alus- või vahekihina.

Tootekood: 14001470 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Universaalne kõrge kaelusega sviiter kasutamiseks vahekihina spordipesu ja jaki vahel. Kantav ka eraldi sooja pluusi või õhukese kampsuni asemel. Väga hea niiskusjuhtivuse tõttu sobib jaheda ilmaga spordipesu asendama. Sellel pikakäiselisel vahekihil on kõrge kaelus ja ees keskel osaline lukk. Sviiter on elastne, hoiab mugavalt ümber keha. See on hea õhuvahetusega ja kiiresti kuivav, hoides keha kuivana. Tehtud nahasõbralikust Transtex kangast, mis on valmistatud Löffleri enda tehases Austrias. Materjalid: 33% modaal, 33% puuvill, 31% polüpropüleen, 3% elastaan.

Hooldus: pese käsitsi või pesumasinas õrna pesu programmi kasutades, vee temperatuur mitte üle 60 kraadi. Ära valgenda, ära tsentrifugeeri, ära tee keemilist puhastust. Triikida võib kõige nõrgemal kuumusastmel.

Löffler on Fischeri suusatehasega samasse korporatsiooni kuuluv preemium-taseme funktsionaalsete spordiriiete valmistaja, kes ei tooda Aasias, vaid eranditult Austrias oma tehases, järgides Öko-Tex 100 nõudeid. Kangad ei sisalda inimesele ja keskkonnale kahjulikke aineid, on nahasõbralikud ja mugavad kanda.

Lisainfo

Suurus

50 (M)