KinetiXx Ella suusakindad, roosa-violetne

Original price was: 44.90 €.Current price is: 31.43 €.

Tuulekindlad hästiistuvad võistluskindad naistele ja tüdrukutele, takjakinnitusega.

Tootekood: 7022-300-10 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Ella on spetsiaalselt naiste jaoks valmistatud võistlusmudel, mis põhineb tuntud Eike kinnastel. Mitmed maailma parimad laskesuusatajad kasutavad just seda mudelit võistlemiseks, kuna see säilitab hea tundlikkuse. Nende kinnastega saab kasutada puutetundlikke ekraane. Kindad on valmistatud parimatest materjalidest. Xx FastDry Windbreaker pealiskiht on täielikult tuulekindel, vetttõrjuv, samas hästi hingav ja kiiresti kuivav. Sooja hoiab mikrofliisist vooderkiht. Niiskust juhitakse vaid seest väljapoole, hoides käsi maha jahtumast. Peapesadel on kasutatud täiesti uut Xx GripPro materjali, mis on elastne, säilitab hea tunnetuse ja suurepärase haarde isegi märjana. Pöidlaosasse on integreeritud fliisiga membraan, mis imab niiskust. Randmeosa on kompaktne ja kindaga ühes tükis. See fikseeritakse takjakinnitusega, mis hoiab kindaid nihkumast. Saksamaa ettevõtte kvaliteettoode.

Mis on KinetiXx? KinetiXx on tippbränd suusatamises. See on ühe Euroopa suurima kindatootja W+R spordikinnaste bränd, mis toodi turule alles 2018. aastal. KinetiXxi nime all valmistatakse kindaid murdmaa- ja mäesuusatamiseks, rattasõiduks, rullsuusatamiseks ja matkamiseks. Täna kasutavad KinetiXx kindaid sportlased rohkem kui 30 suusakoondisest sh eestlased. KinetiXx kinnastega suusatab peaaegu kogu laskesuusatamise paremik: Johannes Thingnes Bø, Quentin Fillon Maillet, Sturla Holm Lægreid, Marte Røiseland jpt. Viimasel hooajal võideti KinetiXx kinnastega 265 poodiumikohta sh 101 maailmakarika võitu, 88 teist, 76 kolmandat kohta. Lisaks 4 Kristallgloobust 8-st maailmakarikasarja üldvõidu eest. KinetiXx kindad on maailma tipp nii materjalidelt, funktsionaalsuselt kui kättesobivuselt. Nevene OÜ on KinetiXx kinnaste maaletooja Eestis.

Suuruse valimine. Õiges suuruses kinnaste valimiseks tuleb mõõta oma käelaba ümbermõõt (ilma pöidlata). Pane pehme mõõdulint ilma survet avaldamata ümber käelaba ja fikseeri näit. Kui mõõdulinti ei ole, saad sama teha suvalise paela, nööri või niidiga ning võrrelda saadud pikkust joonlaual. Kinda suuruse saad ümbermõõdu järgi valida järgmisest tabelist:

Käelaba ümbermõõt (cm) – suurus – unisex suurus
17,5 – 6 – XS
18 – 6.5 – XS
19 – 7 – S
20,5 – 7.5 – S
22 – 8 – M
23 – 8.5 – M
24 – 9 – L
26 – 9.5 – L
27 – 10 – XL
27,5 – 10.5 – XL
28,5 – 11 – XXL

Lisainfo

Suurus

6.0, 6.5, 7.0, 7.5, 8.0