Kästle XP20 Skate uisusuusad (2024)

Original price was: 469.00 €.Current price is: 328.30 €.

Kõrgema taseme uisusuusad. Sobivad ka aeg-ajalt võistlemiseks. 2024. a. mudel.

Tootekood: NXP20SPH23 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Keskmisest kõrgema taseme uisusuusad, mis sobivad hästi harrastussuusatajale regulaarseks treenimiseks ja aeg-ajalt võistlemiseks. 2024. aasta mudel. Vaata kõiki laosolevaid suuski (nii uusi kui kasutatuid) koos kaaluinfoga sellest tabelist. Konkreetse suusapaari tellimiseks palun saada e-kiri paari numbriga või märgi paari number tellimisvormi lisainfo lahtrisse.

Kästle XP20 on kõrgema klassi suusad uisutehnikale. Tegemist on võistlussuuskadest järgmise mudeliga, millel on sama hea suusapõhi ja võistlustaseme struktuur. 2024. aasta mudelil on edasiarendatud konstruktsioon. Need tulevad sama vormi alt nagu RX10 World Cup tippsuusadki. Need uisusuusad on ideaalsed tõsisele harrastussuusatajale, kes treenib tihti ja osaleb aeg-ajalt võistlustel või suusamaratonidel. Suusad on keskmisest kergemad ja libisevad võistlussuuskade tasemel. XP20 on universaalne ja sobib igale ilmale. Suusad on hästi kontrollitavad, hoiavad kindlalt suunda ning nendega on väga lihtne igal tasemel sõita. See mudel sobib kõigile, kes soovivad väga head, kuid universaalset varustust.

Tehniline info

Variatsioon: Plus (universaalne, parim sooritus plussist kuni -10°C)
Pikkused: 177 | 182 | 187 | 192 cm
Jäikused: keskmine (medium) | jäik (hard)
Kaal: 1020-1140 g / paar
Laius: 41-44-44 mm
Põhjamaterjal: WC Race
Põhjastruktuur: UM1

Konstruktsioon: CAP, kärg, süsinik, fiiberklaas, printsessipuu
Sidemeplaat: Rottefella NIS 3.0.

Suuskadel on plaadid, millele sobivad kõik Rottefella NIS-suusasidemed. Kuigi tootja seda ei soovita, on võimalik läbi plaatide kinnitada ka kruvidega sidemeid (SNS).

Kuidas suuski valida?

Suusad valitakse vastavalt kasutaja kehakaalule ja pikkusele. Nevene poes mõõdame paarid üle ja aitame leida sobivaima. Uisutehnika suusad valitakse olenevalt harjumustest ja sõiduoskustest kas endapikkused või kuni 10 cm pikemad. Lühemaid suuski on lihtsam hallata, lihtsam sõita tõusudel, laskumistel ja kurvides. Pikemad suusad libisevad ja kannavad pehmes lumes paremini.

Tellimisinfo

Suuski tellides kirjuta palun tellimisvormi lisainfo lahtrisse oma kehakaal ja pikkus! Võimalusel lisa hinnang sõidutehnika valdamisele, tulemustele või eesmärkidele. Selle alusel leiame parima paari. Kui tellid ka suusaklambrid, siis anna teada oma jalanumber. Selle järgi paneme klambrid suuskadele.

Mis on Kästle?

Kästle on legendaarne Austria suusabränd, mis tähistab 2024. aastal oma 100. sünnipäeva. Kästle suuskadel on aegade jooksul võidetud 132 olümpia- ja maailmakarika medalit. Kästle oli vahepeal üllatuslikult turult kadunud, kuid on nüüd väga tugevalt naasmas. Täna on tegemist kõige kiiremini kasvava suusabrändiga maailmas, mis jõudis 2023. aasta alguses MK-etappide võitudega maailma tippu mäesuusatamises ning töötab selle nimel, et murda tippu ka murdmaas. Kästle murdmaasuuskadega sõidavad täna mitmete riikide noored meistrid ja pikamaasuusatamise profitiimid. Maailmakarika sarja ja olümpiadebüüdid on tehtud, Worldloppeti poodiumikohad on nüüdseks regulaarsed. Kästle kasvab koos noorte suusatajatega ja lähiaastate jooksul tagatakse endale kindel koht suusatamise tippareenil. Eestis on kahe viimase talve jooksul võidetud Kästle suuskadega nii murdmaa-, laskesuusa- kui suusa-orienteerumise erinevates vanuseklassides 47 Eesti meistrivõistluste medalit sh 24 meistritiitlit, tehes Kästlest ühe edukama suusabrändi noorte suusavõistlustel ja andes tunnistust väga heast sooritusvõimest. Kõik suusad tehakse nende oma tehases kõrgeimaid kvaliteedinorme järgides. Murdmaasuusad on välja töötatud Maailma Karika võitjate suuski hooldanud meeste poolt. Kästle suusad on Eesti oludes korralikult proovile pandud ja tagasiside on väga positiivne. Kui on huvi, tule suuski proovima ja veendu ise! Lähemalt Kästle kohta saad lugeda kastle.ee veebilehelt.

Lisainfo

Pikkus

177 cm, 182 cm, 187 cm, 192 cm