Husky Kids Merlot -10 magamiskott lastele, roheline

Original price was: 59.00 €.Current price is: 50.15 €.

Kevadest sügiseni kasutatav kookonikujuline magamiskott lastele pikkuses kuni 145 cm. Temperatuurid: -10 / 2 / 8°C. Kaal: 1100 g. Pakitult: 35 x 20 cm.

Tootekood: CAM2H0-9889 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Kevadest sügiseni kasutatav kookonikujuline magamiskott lastele pikkuses kuni 145 cm. See sünteetilise täidisega magamiskott on mõeldud kolmele aastaajale ning sobib nii matkadele, väljasõitudele kui lastelaagritesse. Kvaliteetne ja universaalne magamiskott lastele, lastele mõeldud proportsioonid ja disain, väike maht ja kaal. Kott on mugav, vastupidav ja talub koormust ka pikematel matkadel. Kotil on küljepealne lukk, reguleeritav kapuuts, nööriga kokkutõmmatav krae, mis aitab kotis sooja hoida, väikestele esemetele mõeldud tasku, tasku koti magamismati külge fikseerimiseks, kompressioonkott.

Sünteetiline täidis ei ima niiskust ja kuivab kiiremini kui suletäidis. Selle soojapidavus püsib ka kergelt niiskena.

Temperatuurid: ekstreemne -10°C, talutav 2°C, mugav 8°C
Kaal: 1100 g
Mõõtmed pakitult: 35 x 20 cm
Mõõtmed: 70 x 170 cm
Soovituslik kasutaja maksimaalne pikkus: 145 cm
Täidis: õhukanaliga õõneskiud
Ehitus: kahekihiline
Sisematerjal: 210T polüester
Pealismaterjal: 100% polüamiid
Lisad: kompressioonpakend, helkurelemendid

Kvaliteedisertifikaat: ISO 13537
Temperatuuridest. Magamiskoti piirtemperatuurid on kehtestatud keskmiste standardite järgi. Külmakartlikumad peaksid valikul lähtuma mugavuspiirist (kõrgeim kolmest väärtusest). Parema külmataluvusega inimesed võivad arvestada alumise mugavuspiiriga (keskmine kolmest väärtusest). Ekstreemne väärtus näitab, millise temperatuuri juures on veel võimalik antud magamiskotis alajahtumist vältida (madalaim kolmest väärtusest). Temperatuurid on koti valimisel vaid orientiiriks. Tegelik soojapidavus sõltub väga paljude tegurite koosmõjust: päike, tuul jm ilmastikutingimused, telgi ja madratsi omadused, ööbijate arv telgis, kasutaja riietus ja füsioloogiline seisund jne. Soojahoidvust saab parandada kihilise ja/või koheva riietuse või ekstreemsete temperatuuride korral kahe magamiskoti kasutamise läbi. Magamiskotis hoiab soojust õhk, mis jääb kasutaja ja koti ning kotitäidise vahele ning isoleerib kehasoojuse väliskeskkonnast. Kõige paremini hoiab sooja kohev täidis. Seetõttu on soovitatav hoiustada magamiskotte matkamise välisel ajal lahtipakituna. Nii säilib koti soojahoidmisvõime kõige paremini.

Tootepakendile märgitud parameetrid on valed. Õige info on toodud siin veebilehel. Tootja palub eksituse pärast vabandust.