Husky Espace -6 magamiskott

Original price was: 119.00 €.Current price is: 107.10 €.

Väga kerge ja kompaktne kookonikujuga magamiskott kasutamiseks kevadest hilissügiseni. Temperatuurid: -6 / 6 / 10°C. Kaal: 1160 g. Pakitult: 34 x 18 cm.

Tootekood: CAM2H0-0025 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Väga kerge ja kompaktne kookonikujuga magamiskott kasutamiseks kevadest hilissügiseni. Parim kaalu ja soojapidavuse suhe. Üks kõige populaarsemaid mudeleid. See sünteetilise täidisega magamiskott on mõeldud kolmele aastaajale, laseb ööbida ka 10 kraadist jahedama ilmaga ja sobib neile, kes tahavad varustuse kaalu kokku hoida. Kott on mugav, vastupidav ja talub koormust ka pikematel matkadel. Välisosa on rebenemiskindlast RipStop materjalist. Kotil on libisemisvastased ribad põhjal, küljepealne lukk, reguleeritav kapuuts, nööriga kokkutõmmatav krae, mis aitab kotis sooja hoida, väikestele esemetele mõeldud taskud nii sees kui väljas ja kompressioonkott. Ideaalne magamiskott looduses seiklemiseks, jalgratta- või motomatkadele.

Sünteetiline täidis ei ima niiskust ja kuivab kiiremini kui suletäidis. Selle soojapidavus püsib ka kergelt niiskena.

Temperatuurid: ekstreemne -6°C, talutav 6°C, mugav 10°C
Kaal: 1160 g
Mõõtmed pakitult: 34 x 18 cm
Mõõtmed: 85 x 210 cm
Soovituslik kasutaja maksimaalne pikkus: 185 cm
Täidis: seitsme õhukanaliga õõneskiud
Ehitus: ühekihiline
Sisematerjal: pehme nailon
Pealismaterjal: 40D 290T RipStop nailon
Lisad: kompressioonpakend, libisemisvastased ribad põhjal
Kvaliteedisertifikaat: ISO 13537

Temperatuuridest. Magamiskoti piirtemperatuurid on kehtestatud keskmiste standardite järgi. Külmakartlikumad peaksid valikul lähtuma mugavuspiirist (kõrgeim kolmest väärtusest). Parema külmataluvusega inimesed võivad arvestada alumise mugavuspiiriga (keskmine kolmest väärtusest). Ekstreemne väärtus näitab, millise temperatuuri juures on veel võimalik antud magamiskotis alajahtumist vältida (madalaim kolmest väärtusest). Temperatuurid on koti valimisel vaid orientiiriks. Tegelik soojapidavus sõltub väga paljude tegurite koosmõjust: päike, tuul jm ilmastikutingimused, telgi ja madratsi omadused, ööbijate arv telgis, kasutaja riietus ja füsioloogiline seisund jne. Soojahoidvust saab parandada kihilise ja/või koheva riietuse või ekstreemsete temperatuuride korral kahe magamiskoti kasutamise läbi. Magamiskotis hoiab soojust õhk, mis jääb kasutaja ja koti ning kotitäidise vahele ning isoleerib kehasoojuse väliskeskkonnast. Kõige paremini hoiab sooja kohev täidis. Seetõttu on soovitatav hoiustada magamiskotte matkamise välisel ajal lahtipakituna. Nii säilib koti soojahoidmisvõime kõige paremini.