Cratoni Maxter kiiver, läikiv dino-roheline, S-M (51-56 cm)

Original price was: 49.95 €.Current price is: 39.96 €.

Stiilne ja turvaline lastekiiver (tagatulega). S-M (51-56 cm).

Tootekood: 111808F2 Kategooriad: , Silt:

Kirjeldus

Turvaline ja atraktiivse disainiga lastekiiver. Suurus S-M (51-56 cm). Värv: läikiv dino-roheline.

Maxster toetab ja kaitseb lapsi kohe algusest peale alates turvatoolist ja esimestest iseseisvatest sõidukogemustest. Maxster ei tee milleski järeleandmisi ning sellel ei ole midagi puudu. Kiiver on nii kerge, et lapsed seda peas ei taju, ning lisaks näeb see lahe välja. Kiivri intelligentne kuju suurendab ohutust, kattes tundlikud oimukohad ja pea tagaosa. Tänu integreeritud tagatulele on laps liikluses nähtav. Kiivril on 14 ventilatsiooniava, kaal 235 g, astmeliselt pingutatav kinnitus, nutikas rihmajuhik lihtsaks paigalduseks. Kiiver vastab CE EN 1078 kvaliteedinõuetele.

Kasutatud tehnoloogiad

Ühes tükis komposiitkonstruktsioon – kaitsematerjal EPS on vahustatud otse polükarbonaadist kesta, et tagada kiivri maksimaalne löögikindlus ja kerge kaal.

RLS – 360° suuruse reguleerimise süsteem täiusliku ergonoomilise sobivusega. Rihmajuhik võimaldab kiiret ja lihtsat positsioneerimist. Pea taga asuvat pöörlevat ratast on lihtne ühe käega käsitseda ja see võimaldab sobivust igal ajal hõlpsalt oma pea järgi reguleerida.

Integreeritud tagatuli – elupäästev nähtavus: meie uuenduslikud tagatuled lisavad oluliselt turvalisust. Vaid ühe lihtsa nupuvajutusega olete hämaras või pimedas liikumiseks hästi ette valmistatud.

Tagatuli – kiivril on integreeritud tagatuli (tüüp C).

Sisemine putukavõrk – võrk on tootmise käigus kindlalt kiivri siseküljele kinnitatud pikaajaliseks ja kindlaks kaitseks putukate vastu.

Clean Tex padjad – sisemised pehmendused on antibakteriaalse töötlusega. Tulemuseks on toote pikk eluiga ja pikaajaline hügieeniline värskus.

Laiendatud kaitse kukla taga ja oimukohtadel – meie kiivri intelligentne kuju suurendab ohutust, kattes tundlikud oimukohad ja pea tagaosa.

Kiivri suuruse leidmine

Kiiver peab olema õige suurusega, et lisaks mugavusele saaks see kukkumise korral pead korralikult kaitsta. Ka parim rattakiiver on väärtusetu, kui see korralikult ei istu ja halvemal juhul kukkumise korral lihtsalt peast libiseb.

1. Jalgrattakiivri suuruse määramiseks on vaja mõõdulinti.
2. Asetage mõõdulint tihedalt ümber oma pea kulmude kohale ja suunake see ümber pea nii sirgelt kui võimalik.
3. Saadud arv sentimeetrites (cm) näitab teie pea ümbermõõtu.
4. Valige kiiver suuruses, mille mõõduvahemikku teie pea ümbermõõt jääb.
5. Kuna kiivrid on üksteise suhtes erinevad, siis tasub alati ise poodi proovima tulla, et sobivuses veenduda.

Kiivri õige kandmine

Enamikul jalgrattakiivritel on pearõngakujuline reguleerimissüsteem, mis võimaldab individuaalset reguleerimist kaelapiirkonnas pöörleva ratta abil. Kiiver peab peas istuma tihedalt, kuid mitte ebamugavalt. Kiivri optimaalsel sobivusel ei tohi see pead kallutades maha kukkuda. Lisaks ümbermõõdule tuleb parajaks reguleerida rihmad. Kiivri kandmisel peab rihmakinnitus ideaaljuhul asuma otse lõua all. Rihmad ei tohi olla keerdus, katta kõrvu. Lõuarihm ei tohi olla liiga lõdvalt ega ka liiga pingul, lõua ja lõuarihma vahele peab mahtuma üks sõrm.

Cratoni

Cratoni on üks uuenduslikumaid kaitsekiivrite tootjaid maailmas. Ettevõte asutati Saksamaal 1985. aastal. Alates 1990. aastast ollakse keskendunud ainult jalgrattakiivrite tootmisele ja turustamisele, olles üks väheseid selliseid ettevõtteid Euroopas. Cratoni on Saksa ettevõte, mis valmistab ainult preemiumtaseme kiivreid. Materjalide ja tootmise kõrgeima kvaliteedi tulemusena tagab Cratoni, et nende kiivrid säilitavad oma kaitseomadused 8 aastat alates tootmiskuupäevast.

Garantii

Cratoni pakub igale tootele 2 aasta pikkust garantiid alates ostukuupäevast. Garantii ei laiene kasutamisega kaasnevale kulumisele või kahjustustele, kliendi poolt tehtud modifikatsioonidele ja kahjudele, mille on põhjustanud klient ise.

Õnnetusejärgse asendamise garantii

Cratoni asendab iga õnnetuses kasutamatuks muutunud kiivri hinnaga, mis on 50% soovituslikust jaehinnast. See kehtib esimesele omanikule ja ainult kolme aasta jooksul alates ostukuupäevast. Asenduskiivri saamiseks tuleb täita vorm veebilehel cratoni.com, saata katkine kiiver koos seerianumbri ja garantiikaardiga Cratonile. Täpsem info cratoni.com.