Cratoni C-Vento kiiver, must, M-L (56-60 cm)

Original price was: 149.95 €.Current price is: 119.96 €.

Võistluskiiver. Suurus M-L (56-60 cm).

Tootekood: 110801H2 Kategooriad: , Silt:

Kirjeldus

Võistluskiiver. Suurus M-L (56-60 cm). Värv: must.

C-Vento on tippkiiver võistlemiseks, sobides nii maastikule kui maanteele ja kõigele seal vahel. Kui eesmärgiks on tippsooritus, võidud ja sekundite kokkuhoid, siis on tähtsad detailid. C-Vento disain kombineerib minimaalse kaalu, intelligentse ventilatsiooni, perfektse sobivuse ja maksimaalse turvalisuse. Kiivri 37 ventilatsiooniava räägivad enda eest. See tohutu ventilatsioonivõimsus koos piki- ja põikisuunaliste tugipostide leidliku paigutuse ja pinnatekstuuriga vähendab õhutakistust miinimumini. Kiivri karkass lõikab õhuvoolu ülitäpselt ning võimaldab sellel kontrollitult ja sujuvalt mööda libiseda. Laboriandmed näitavad aerodünaamilise efektiivsuse tohutut tõusu võrreldes kõigi eelmiste mudelitega. Kiivri otsaesise optimaalselt joondatud sisselaskeavad lasevad jahedal õhu sisse ja suruvad selle läbi kanalimaatriksi, et tagada kogu pea ventilatsioon. Arvukad katsed tuuletunnelites, rajal ja vabas õhus, kõik reaalsetes tingimustes, on seda kinnitanud. Kasutame võimalust ja täname veel kord Ghost Factory meeskonna sõitjaid suurepärase koostöö eest. Iga jalgrattur teab, et mida kergem kiiver on, seda paremini see ka istub. Kerge maantee- või triatlonikiiver tähendab automaatselt väiksemat koormust peale ja kaelale. Seetõttu kasutame Cratoni võistluskiivrite valmistamisel ainult ülikergeid materjale, nagu EPS ja polükarbonaat. Selline kerge korpus pakub aga samas maksimaalset kaitset kõrgeima löögikindlusega. Tänu LFS-süsteemile saab kiivrit kandjale sobivaks reguleerida, vastavalt vajadusele tugevamalt kinnitada või peas tihedamaks muuta. See kohandub suurepäraselt iga peakujuga. Integreeritud polstriga lõuakinnitust on loomulikult sama lihtne kasutada. C-Vento tuulutusavasid saab kasutada ka prillide hoidjana.

Kiivril on 37 ventilatsiooniava, kaal S-M 230, M-L 250 g, kolmekordne kõrgusereguleerimine, astmeliselt pingutatav kinnitus, nutikas rihmajuhik lihtsaks paigalduseks, tagatule (tüüp F) paigaldamise võimalus. Kiiver vastab CE EN 1078 kvaliteedinõuetele.

Kasutatud tehnoloogiad

Ühes tükis komposiitkonstruktsioon – kaitsematerjal EPS on vahustatud otse polükarbonaadist kesta, et tagada kiivri maksimaalne löögikindlus ja kerge kaal.

LFS (Light Fit System) – kaasaegne 180° reguleerimissüsteem põhineb aastatepikkustel varasematel kogemustel ja uuringute tulemustel. Hea pähesobivus on oluline, kui iga sekund loeb. Eesmärk oli välja töötada süsteem, mis hoiab kiivrit peas kindlalt, turvaliselt ja samas mugavalt. Reguleerimismehhanism on äärmiselt väike ja kerge, suurust saab kahe sõrmega hõlpsalt reguleerida. Ka LFS-i kõrgust saab kolme astmesse reguleerida, et tagada optimaalne sobivus. Täiuslik rihmajuhik annab mugavusele oluliselt juurde. LFS on 15% väiksema kaaluga ja 100% tõhusam.

ACT (Air Duct Technology) – sisemine kanalisüsteem tagab sissetuleva ja väljuva õhu ideaalse voolu ning näitab erakordselt kõrgeid ventilatsiooniväärtuseid.

Clean Tex padjad – sisemised pehmendused on antibakteriaalse töötlusega. Tulemuseks on toote pikk eluiga ja pikaajaline hügieeniline värskus.

Kiivri suuruse leidmine

Kiiver peab olema õige suurusega, et lisaks mugavusele saaks see kukkumise korral pead korralikult kaitsta. Ka parim rattakiiver on väärtusetu, kui see korralikult ei istu ja halvemal juhul kukkumise korral lihtsalt peast libiseb.

1. Jalgrattakiivri suuruse määramiseks on vaja mõõdulinti.
2. Asetage mõõdulint tihedalt ümber oma pea kulmude kohale ja suunake see ümber pea nii sirgelt kui võimalik.
3. Saadud arv sentimeetrites (cm) näitab teie pea ümbermõõtu.
4. Valige kiiver suuruses, mille mõõduvahemikku teie pea ümbermõõt jääb.
5. Kuna kiivrid on üksteise suhtes erinevad, siis tasub alati ise poodi proovima tulla, et sobivuses veenduda.

Kiivri õige kandmine

Enamikul jalgrattakiivritel on pearõngakujuline reguleerimissüsteem, mis võimaldab individuaalset reguleerimist kaelapiirkonnas pöörleva ratta abil. Kiiver peab peas istuma tihedalt, kuid mitte ebamugavalt. Kiivri optimaalsel sobivusel ei tohi see pead kallutades maha kukkuda. Lisaks ümbermõõdule tuleb parajaks reguleerida rihmad. Kiivri kandmisel peab rihmakinnitus ideaaljuhul asuma otse lõua all. Rihmad ei tohi olla keerdus, katta kõrvu. Lõuarihm ei tohi olla liiga lõdvalt ega ka liiga pingul, lõua ja lõuarihma vahele peab mahtuma üks sõrm.

Cratoni

Cratoni on üks uuenduslikumaid kaitsekiivrite tootjaid maailmas. Ettevõte asutati Saksamaal 1985. aastal. Alates 1990. aastast ollakse keskendunud ainult jalgrattakiivrite tootmisele ja turustamisele, olles üks väheseid selliseid ettevõtteid Euroopas. Cratoni on Saksa ettevõte, mis valmistab ainult preemiumtaseme kiivreid. Materjalide ja tootmise kõrgeima kvaliteedi tulemusena tagab Cratoni, et nende kiivrid säilitavad oma kaitseomadused 8 aastat alates tootmiskuupäevast.

Garantii

Cratoni pakub igale tootele 2 aasta pikkust garantiid alates ostukuupäevast. Garantii ei laiene kasutamisega kaasnevale kulumisele või kahjustustele, kliendi poolt tehtud modifikatsioonidele ja kahjudele, mille on põhjustanud klient ise.

Õnnetusejärgse asendamise garantii

Cratoni asendab iga õnnetuses kasutamatuks muutunud kiivri hinnaga, mis on 50% soovituslikust jaehinnast. See kehtib esimesele omanikule ja ainult kolme aasta jooksul alates ostukuupäevast. Asenduskiivri saamiseks tuleb täita vorm veebilehel cratoni.com, saata katkine kiiver koos seerianumbri ja garantiikaardiga Cratonile. Täpsem info cratoni.com.