Allahindlus!

Rottefella Classic Quicklock IFP suusasidemed

47.96 

NNN süsteemi saabastele sobivad klassika-suusasidemed, mis kinnituvad uutel Fischeri ja Rossignoli suuskadel olevatele IFP-plaatidele. Võistlusmudel, liigutatav asend.

Kirjeldus

Klassika-suusasidemed, mis kinnituvad uutel Fischeri ja Rossignoli suuskadel olevatele IFP-plaatidele. Mõeldud võistlejatele ja head varustust hindavale harrastajatele, kellel on NNN, Prolink või Turnamic süsteemi suusasaapad (talla all kahe paralleelse soonega). Kinnitatakse ilma kruvideta suuskadele, millel on IFP-plaat. Sidet saab tööriistavabalt soovitud asendisse nihutada. Sideme avamine suusasaapa kinnitamiseks või vabastamiseks toimub ülestõmmatava lingi kaudu. Komplekti kaal 180 g, pikkus 230 mm, laius 55 mm, sobiv jalasuurustele 36-52.

Kinnitamine

Lükka side eestpoolt NIS-plaadile, kuni see enam edasi ei liigu. Aseta NIS-võti sideme peal asuvasse tagumisse avasse, painuta võtit ja liiguta samal ajal side õigesse asendisse. Lükka kannaplaat tagantpoolt NIS-plaadile, kuni see peatub. Pane võti kannaplaadi avausse, painuta ja nihuta plaat õigesse asendisse.

Asendi muutmine

Ettepoole nihutamiseks aseta NIS-võti sideme eesmisse avasse, painuta ja liiguta samal ajal sidet. Tahapoole nihutamiseks kasuta võtit tagumises avauses.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Rottefella Classic Quicklock IFP suusasidemed”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.