Rottefella Classic Quicklock IFP suusasidemed

Original price was: 69.90 €.Current price is: 66.41 €.

Klassikatehnika sidemed Fischeri ja Rossignoli suuskadele. Võistlusmudel, liigutatav asend.

Kirjeldus

Klassika-suusasidemed, mis kinnituvad uutel Fischeri ja Rossignoli suuskadel olevatele IFP-plaatidele. Mõeldud võistlejatele ja head varustust hindavale harrastajatele, kellel on NNN, Prolink või Turnamic süsteemi suusasaapad (talla all kahe paralleelse soonega). Kinnitatakse ilma kruvideta suuskadele, millel on IFP-plaat. Sidet saab tööriistavabalt soovitud asendisse nihutada. Sideme avamine suusasaapa kinnitamiseks või vabastamiseks toimub ülestõmmatava lingi kaudu. Komplekti kaal 180 g, pikkus 230 mm, laius 55 mm, sobiv jalasuurustele 36-52.

Kinnitamine

Lükka side eestpoolt NIS-plaadile, kuni see enam edasi ei liigu. Aseta NIS-võti sideme peal asuvasse tagumisse avasse, painuta võtit ja liiguta samal ajal side õigesse asendisse. Lükka kannaplaat tagantpoolt NIS-plaadile, kuni see peatub. Pane võti kannaplaadi avausse, painuta ja nihuta plaat õigesse asendisse.

Asendi muutmine

Ettepoole nihutamiseks aseta NIS-võti sideme eesmisse avasse, painuta ja liiguta samal ajal sidet. Tahapoole nihutamiseks kasuta võtit tagumises avauses.