Red Creek skin-suuskade hoolduskomplekt

Original price was: 45.95 €.Current price is: 41.36 €.

Täiuslik komplekt skin-suuskade hooldamiseks koos libisemismäärde ja harjadega.

Kirjeldus

Täiuslik komplekt skin-suuskade hooldamiseks. Sisaldab 1) universaalset vedelat libisemismääret (+1…-20’C, fluorivaba), 2) käsna libisemismäärde suusapõhjale kandmiseks, 3) sinist nailonharja libisemismäärde jääkide eemaldamiseks pärast selle kuivamist, 4) karvaribade puhastusvahendit ja 5) valget nailonharja karvaribade puhastamiseks. Valmistatud Rootsis.

Kasutamine

Määri suusapõhju libisemismäärdega iga 50 km tagant. Puhasta karvaribasid iga 100 km tagant, vajadusel tihedamalt. Tavaliselt on kevadeti rada määrdunud ja siis tasub tihedamalt hooldada. Ära pane libisemismääret karvaribadele!

Libisemismäärimine: Loksuta korralikult libisemismäärde pudelit. Niisuta määrdega käsna ja kanna määre üle suusapõhja (välja arvatud karvaribad!). Lase määrdel kuivada (20-30 minutit). Harja sinise nailonharjaga kuivanud määrdejäägid maha. Suusk on valmis sõiduks.

Karvaribade puhastamine: Harja nailonharjaga paar korda mõlemas suunas üle karvariba. Leota puhastusvahendiga puhta kiudpaberi, riidelapi või käsna abil karvaribasid. Lase paar minutit seista ja siis harja uuesti nailonharjaga. Vajadusel korda protseduuri.

Rootsi ettevõtet Red Creek peetakse maailma parimaks suusahooldusvahendite tootjaks, kes on välja mõelnud ja perfektseks arendanud paljud tänapäeval laialt levinud suusahooldusel kasutatavad tööriistad sh rotoharjad. Red Creek harju kasutavad peaaegu kõik suusakoondised terves maailmas. Viimastel aastatel on Red Creek suure pühendumusega keskendunud ka suusamäärete väljatöötamisele. Tulemuseks on tipptasemel profitooted, mida kasutavad kõik juhtivad suusakoondised sh Norra ja Rootsi omad.