Husky Anapurna -28 magamiskott

Original price was: 159.00 €.Current price is: 135.15 €.

Väga soe kookonikujuline magamiskott külmadele ja ekstreemsetele tingimustele. Temperatuurid: -28 / -10 / -4°C. Kaal: 2360 g. Pakitult: 44 x 28 cm.

Laost otsas

Tootekood: CAM2H0-9860 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Väga soe kookonikujuline magamiskott külmadele ja ekstreemsetele tingimustele. Mõeldud ekspeditsioonidele ja nõudlikele matkadele, talvel väljas ööbimiseks jms. Üks populaarsemaid Husky magamiskotte. Kott on valmistatud tipptasemel sünteetilistest materjalidest, mis tagavad väga kõrge õhuga täituvuse ja standardist kõrgema vastupidavuse. See magamiskott laseb magada ka äärmuslikes tingimustes ja miinuskraadidega. Kott on mugav, vastupidav ja talub koormust ka pikematel matkadel. Mudelil on põhjal libisemisvastased ribad, mis ei lase kotil mati peal nihkuda, ning eraldi sisemine kott jalgade lisasoojenduseks. Välisosa on rebenemiskindlast RipStop materjalist. Kott on väga funktsionaalne ja praktiline, sellel on isoleeritud kahepoolne lukk, reguleeritav kapuuts, nööriga kokkutõmmatav krae, mis aitab kotis sooja hoida, väikestele esemetele mõeldud tasku ja kompressioonkott.

Sünteetiline täidis ei ima niiskust ja kuivab kiiremini kui suletäidis. Selle soojapidavus püsib ka kergelt niiskena.

Temperatuurid: ekstreemne -28°C, talutav -10°C, mugav -4°C
Kaal: 2360 g
Mõõtmed pakitult: 44 x 28 cm
Mõõtmed: 85 x 220 cm
Soovituslik kasutaja maksimaalne pikkus: 195 cm
Täidis: seitsme õhukanaliga õõneskiud
Ehitus: kahekihiline
Sisematerjal: pehme nailon
Pealismaterjal: 40D 290T RipStop nailon
Lisad: kompressioonpakend, libisemisvastased ribad, eraldi kott jalgade soojendamiseks

Temperatuuridest. Magamiskoti piirtemperatuurid on kehtestatud keskmiste standardite järgi. Külmakartlikumad peaksid valikul lähtuma mugavuspiirist (kõrgeim kolmest väärtusest). Parema külmataluvusega inimesed võivad arvestada alumise mugavuspiiriga (keskmine kolmest väärtusest). Ekstreemne väärtus näitab, millise temperatuuri juures on veel võimalik antud magamiskotis alajahtumist vältida (madalaim kolmest väärtusest). Temperatuurid on koti valimisel vaid orientiiriks. Tegelik soojapidavus sõltub väga paljude tegurite koosmõjust: päike, tuul jm ilmastikutingimused, telgi ja madratsi omadused, ööbijate arv telgis, kasutaja riietus ja füsioloogiline seisund jne. Soojahoidvust saab parandada kihilise ja/või koheva riietuse või ekstreemsete temperatuuride korral kahe magamiskoti kasutamise läbi. Magamiskotis hoiab soojust õhk, mis jääb kasutaja ja koti ning kotitäidise vahele ning isoleerib kehasoojuse väliskeskkonnast. Kõige paremini hoiab sooja kohev täidis. Seetõttu on soovitatav hoiustada magamiskotte matkamise välisel ajal lahtipakituna. Nii säilib koti soojahoidmisvõime kõige paremini.