Allahindlus!

81 – Rex PowerGrip Roheline | -8…-20°

10.47 

Universaalne pidamismääre külmadele tingimustele. Väga kulumiskindel ja hea pidamisega. Samade omadustega nagu PowerGrip Sinine, kuid mõeldud külmematele tingimustele. Enamasti kasutatakse ühe õhukese kihina. Suurepärane kruntmääre võistlusteks.

Tootekood: RX81 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Universaalne pidamismääre külmadele tingimustele. Väga kulumiskindel ja hea pidamisega. Samade omadustega nagu PowerGrip Sinine, kuid mõeldud külmematele tingimustele. Enamasti kasutatakse ühe õhukese kihina. Suurepärane kruntmääre võistlusteks – suurendab kulumiskindlust ja määrdetöö elastsust. Võib kasutada traditsioonilise Oranži kruntmäärde asemel.

Rex PowerGrip pidamismäärded on väga kõrgetasemelised ja kulumiskindlad fluori sisaldavad pidamismäärded, milles on ühendatud tahkete sünteetiliste määrete ja kliistrite parimad omadused. PowerGrip on nö intelligentne määre, mis kohandub vastavalt oludele. Rex PowerGrip pidamismäärdeid tuleb suusale kanda väga õhukese kihina. Krundina võib kasutada PowerGrip Rohelist. PowerGripi kasutamiseks tuleb seda kuumapuhuri või fööni abil soojendada (sulatada), et see siis sõrme või sünteetilise korgi abil ühtlaselt laiali ajada. Enne suusatama asumist lasta suuskadel/määrdel täielikult maha jahtuda.

Ühikuhind: 331.11 eurot / kg.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “81 – Rex PowerGrip Roheline | -8…-20°”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga