Zandstra Easy Glider uisud

49.95 

Tavaliste jalatsite külge kinnitatavad lasteuisud.

Tootekood: 3000180X Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Need on uisud, mille saab küljesolevate rihmade abil kinnitada mistahes jalanõu külge. Easy Glider on väga stabiilne, turvaline ja laia toetuspinnaga, seega sobib ideaalselt algajatele, lastele ja noortele. See mudel on suurepärane uisutamisega alustamiseks, sobib hästi perre, kus on mitu last, kes saavad korda mööda uiske vahetada ja oma saabastega sõita. Uisud on saadaval kahes suuruses: väiksem jalasuurusele nr 35-39 ja suurem jalasuurusele alates nr 40 (vahemik on orienteeruv, tegelik sobivus sõltub valitud jalanõu välismõõtmetest). Vali sobiv suurus kõrvalolevast menüüst.

Plastist rihmu on lihtne kinnitada ja sellega saavad ka lapsed tavaliselt iseseisvalt hakkama. Rihmadel olevad kiirkinnitused võimaldavad sõidu ajal rihmu pingutada. Tagumisel rihmal on pehmendav osa, mis jaotab survet ühtlasemalt ja tagab mugava tunde. Kui saapad on laiad või muidu suurte mõõtmetega, siis soovitame uiskudega kaasa tellida rihmapikendused, mis kinnitatakse olemasolevate rihmade külge. Vali need soovi korral kõrvalolevast menüüst. Uisutera on valmistatud roostevabast 1,7 mm paksusest terasest, see on tehases teritatud ja koheselt sõiduvalmis. Pöörderaadius on 35 meetrit ja see on algajatele igati sobiv.

Easy Glider uisud sobivad ühtviisi hästi nii looduslikule jääle kui ettevalmistatud uisuväljakutele. Rihmad fikseerivad jalalaba uisu külge ning sõitmine on tehniliselt sama nagu tavaliste uiskudega. Võimalusel kasutada uiskudes jäigemaid ja kõrgemaid matka- või talvesaapaid, sest need toetavad jalgu ja sõitmine on ohutum.

Lisainfo

Suurus

31-35, 35-39, 40-45