Zandstra Easy Glider uisud

Original price was: 49.00 €.Current price is: 39.20 €.

Tavaliste jalatsite külge kinnitatavad lasteuisud jalasuurustele 35-39.

Tootekood: 3000180X Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Need on uisud, mille saab küljesolevate rihmade abil kinnitada mistahes jalanõu külge. Easy Glider on väga stabiilne, turvaline ja laia toetuspinnaga, seega sobib ideaalselt algajatele, lastele ja noortele. See mudel on suurepärane uisutamisega alustamiseks, sobib hästi perre, kus on mitu last, kes saavad korda mööda uiske vahetada ja oma saabastega sõita. Uisud sobivad jalasuurusele nr 35-39.

Plastist rihmu on lihtne kinnitada ja sellega saavad ka lapsed tavaliselt iseseisvalt hakkama. Rihmadel olevad kiirkinnitused võimaldavad sõidu ajal rihmu pingutada. Tagumisel rihmal on pehmendav osa, mis jaotab survet ühtlasemalt ja tagab mugava tunde. Uisutera on valmistatud roostevabast 1,7 mm paksusest terasest, see on tehases teritatud ja koheselt sõiduvalmis. Pöörderaadius on 35 meetrit ja see on algajatele igati sobiv.

Easy Glider uisud sobivad ühtviisi hästi nii looduslikule jääle kui ettevalmistatud uisuväljakutele. Rihmad fikseerivad jalalaba uisu külge ning sõitmine on tehniliselt sama nagu tavaliste uiskudega. Võimalusel kasutada uiskudes jäigemaid ja kõrgemaid matka- või talvesaapaid, sest need toetavad jalgu ja sõitmine on ohutum.

Lisainfo

Suurus

26-30, 31-35, 35-39, 40-45