Vapro X-race murdmaaprillid-sirm

69.95 

Kolme vahetatava klaasiga sirm silmade kaitseks murdmaasuusatamisel.

Tootekood: 60110 Kategooriad: , Silt:

Kirjeldus

Kolme vahetatava klaasiga prillid/sirm silmade kaitseks murdmaasuusatamisel või muul aktiivsel tegevusel. X-race annab uduvaba selge nägemise kõikide ilmaolude korral ja kaitseb silmi vihma, lume, tuule ja ereda päiksevalguse eest. Visiiri all saab kanda oma tavalisi prille.

X-race fikseeritakse ümber pea reguleeritava mugava laia kummipaelaga. Lai visiir tagab ideaalse nägemisulatuse, see on reguleeritava asendiga ning hoiab lume ja vihma eemal. Ninatugi on samuti reguleeritav või täiesti eemaldatav, et mugavalt oma prille kanda.

Komplektis on kaasas kolm vahetatavat tugevast polükarbonaadist klaasi: selge (läbipaistev), oranž ja läikiv must. Kasuta selget klaasi, kui valgustugevus on madal ja soovid neutraalset vaadet; kasuta oranži, kui soovid kontrastset vaadet ja mõningast valguse pehmendamist; kasuta musta päikseliste ilmadega. Kõik klaasid on 100% UV kaitsega (UV 400) ja CE-märgistusega. Klaasid on lisaks uduvastaselt töödeldud. Kogu komplekt – prillid, varuklaasid ja puhastusriie – on pakitud kõvasse karpi.

Vapro on Rootsi ettevõte, mis toodab murdmaasuusa- ja orienteerumiskaupu.