Allahindlus!

V2 Aero XL150SC rullsuusad

339.96 478.96 

Suurte õhkrehvidel ratastega universaalsed rullsuusad nii uisu- kui klassikatehnikale. 15 cm diameetriga rattad sobivad ka kõvapõhjalistele pinnasteedele. Pidavad esirattad, pikk raam. Lisana saadaval kiirusevähendajad ja pidur. Valmistatud USA-s.

Puhasta
Tootekood: V2-XL150SC Kategooriad: , Silt:

Kirjeldus

V2 Aerod on kõige universaalsemad kombi-rullsuusad, millega saab suusatada nii uisu- kui klassikatehnikas. Suure diameetriga pneumaatilisi rattaid saab kasutada teedel, kus väikese läbimõõduga täiskummist rattad hätta jäävad. Suuskadega saab sõita pinnasteedel, killustikkattega teedel, murul. Kõvakattega teedel pakuvad need väga pehmet sõitu ja on alternatiiviks tavalistele rullsuuskadele.

Paljud kasutajad peavad Aerot ohutumaks kui traditsioonilisi rullsuuski, sest need veerevad üle väiksemate kivikeste, mis väiksemaid rattad kinni peataks. Mudelile on olemas kiirusevähendajad, mis on efektiivsemad kui tavarullsuuskadele mõeldud variandid. Seetõttu on XL150 Aero eelisatud mudel künklikumal maastikul.

See populaarne kombisuusk on sarnane mudeliga XL150S (uisuversioon), kuid sel on pikem raam ja tagasiveeremistõkestiga esirattad. Mudel on väga vastupidav, sobib ebatasastele teedele, kuid kitsaste rataste tõttu vajab klassikatehnika harrastamiseks head tasakaalu. Soovituslik on kasutada toega kombisaapaid.

Telgede vahe: 686 mm
Kaal: 2250 g / paar
Kõrgus maapinnast: 31 mm
Ratta läbimõõt: 150 mm
Ratta laius: 31 mm

Lisavarustusena saadaval
kiirusevähendajad ATR150XL
pidur B150XL

Lisainfo

Suusasidemed

ei soovi, NNN Rottefella Rollerski, NNN Prolink Access, SNS Pilot Sport, NIS-plaadid

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “V2 Aero XL150SC rullsuusad”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga