Skimateria R teras-käsihari

59.95 

Kõige peenemate pikkade pehmete terasharjastega käsihari. Skimateria patenteeritud eritöötlus: ülimalt puhtad ja siledad harjased. Harjamise tulemusena tasandatakse väiksed defektid ja nn mikrokarvad ning suusapõhi muutub siledamaks.

Tootekood: SMRTKH Kategooriad: , Silt:

Kirjeldus

Kõige tihedam ja kõige peenemate harjastega teras-rotohari turul. Ühe harjase läbimõõt on 0,08 mm! Harja pikkus on 110 mm. Skimateria patenteeritud eritöötlus on teinud terasharjased ülimalt puhtaks ja siledaks, mis lisaks puhastamisele ka poleerib suusapõhja. Harjamise tulemusena tasandatakse väiksed defektid ja nn mikrokarvad ning suusapõhi muutub siledamaks. Unikaalne omadus – ühes suunas agressiivsem ja efektiivsemalt puhastav, vastassuunas pehmem ja poleerivam efekt. Efektiivsem kui messinghari. Kasutatakse suusapõhja puhastamiseks ja libisemist vähendavate ebatasasuste likvideerimiseks. Harjamisel ära ületa 2000 pööret minutis! Vali juurde standardne Red Creek käepide 100 mm harjale. Valmistatud Rootsis.

Harja kasutamine koos Skimateria siklitega: seda harja kasutatakse edukalt suusahoolduseks koos Skimateria metallsiklitega. Enamasti harjatakse sellega suusapõhju pärast P-Cut viimistlussikliga töötlemist. Sikeldatud suusk, mida on pärast harjatud, on lumel koheselt kiirem kui ainult värskelt sikeldatud põhi. Selle terasharjaga saab sikeldatud suusapõhju pärast iga sõitu taas kiirelt värskendada, eemaldades mustuse ja mikrotasandi kahjustused. Pärast terasharja kasuta Skimateria P nailonharja.

Harja saab kasutada kõikide enamlevinud kuuskantvartega käepidemetel (sh Red Creek). Kuigi hari on 110 mm pikk, mahub see 100 mm varrele, jättes kinnituseks piisava otsa. Hari kasutab energiaallikana elektritrelli, mis peaks soovitavalt olema kiirkinnitusega ning võimaldama harja pöörlemiskiirust kuni 2000 pööret. Pane hari pöörlema suusa libisemise suunas ehk harjased peavad liikuma eestpoolt tahapoole. Liiguta harja aeglaselt üle suusapõhja. Ära kunagi suru harja vastu töödeldavat pinda. Kasuta harjamisel trelli enda raskust! See on vajalik selleks, et vältida hõõrdumisest tulenevat liigset kuumust ja harjaste paindumist.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Skimateria R teras-käsihari”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga