skike V9 FIRE 200

499.00 

Nüüd laos! Suurte, 200 mm läbimõõdus laiade ratastega skaigid. Kõige suuremat liikumisvabadust ja kasutusmugavust pakkuv mudel, millega saab sõita nii uisu- kui klassikatehnikas.

Tootekood: SK12001 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Nüüd on Skike saadaval ka väga suurte, 200 mm läbimõõdus ja 50 mm laiuses ratastega (teised on 150×30 mm)! V9 on esimene Skike mudel, mis on valmistatud Saksamaal (mitte Hiinas)! See on kõige suuremat liikumisvabadust pakkuv mudel, millel on pidavad rattad ja mille kannaosa saab avada või sulgeda. V9 Fire laseb sõita nii uisu- kui klassikatehnikas ja ühendab omadustelt varasemad FIX ja LIFT mudeleid. Täiesti uus konstruktsioon on lihtne, tugev ja kasutajasõbralik. Paari kaal on 5,4 kg, see on oluliselt väiksematest mudelitest vaid 25% enam. Kaalu on kokku hoitud vastupidava plastsulamiga, millest on valmistatud kogu pealisosa. Tugev raam on alumiiniumist, selle ainulaadne kontseptsioon võimaldab jalga toetavat pealisosa ette-taha nihutada, vajadusel kannaosa fikseerida. Harkidel on augud ka väiksemate rataste kasutamiseks. Mudel on universaalne: sobib igale jalanõule, suurusele, kaalule. Suuremate jalgadega sõitjad ei pea enam kasutama raamipikendusadaptereid, sest raamil on rohkem ruumi. Selle mudeli jalgapanek ja äravõtt on lihtsam kui kunagi varem, sest rihma-aasad käivad kiirelt raami küljest ära (ja tagasi külge ka).

Skike V9 mudeliga sõidetakse kas uisu- või klassikatehnikas koos suusakeppidega, liikumine toimub murdmaasuusatamise tehnikates ning võimaldab selleks kasutada eri suuruses tavalisi jalatseid. Mudelil on reguleeritava suurusega kannarihmad, kinnitusrihmad ja jalaasendi järgi kohandatav pahkluutugi. Üks paar sobib kõikidele inimestele jalasuurusega 37-47. Suured õhkrehvidega varustatud rattad avardavad oluliselt liikumisulatust, võimaldades sõita kõikjal, kus on kõvapõhjaline pinnas: lisaks siledatele asfaltteedele sobivad pinnatud maanteed, kruusateed, killustikkattega pargiteed, kõvad metsateed, kõvapõhjaline murukate jms. 200 mm rattad suurendavad sõidumugavust ja sooritusvõimet. Mõlemal skaigil on efektiivne pidur, mis tagab kõikjal ohutu sõidu.

Kõik uued skaigid tulevad juba tehasest rehvidega, millel on ekstratugev karkass ja libisemisvastane muster. Raamil on erinevad augud, mis võimaldavad sellel kasutada erineva suurusega Skike rattaid (nt 150 mm).

V9 mudeli kontseptsioon on maailmas ainulaadne. Kindel kinnitussüsteem ning sääretugi asendavad suusasaapaid ja -sidemeid ning lasevad suusatamiseks kasutada mistahes mugavaid suvejalatseid. Skike on tugev, kerge ja individuaalselt kohandatav. V9 mudeli tähtsaim osa on uhiuus raam, millel on üles-alla liikuv kannaosa, mida saab soovi korral fikseerida. Pealisosa saab soovi korral raamil ette-taha suunas liigutada. Sääretoel ja piduritel on kiirkinnitused, mis tähendab tööriistavaba seadistust. Piduri rakendumise asendit saab nüüd muuta paari sekundiga, kasutades spetsiaalset linki.

Tehnilised andmed

– kasutatav igat tüüpi jalatsitega
– sobib jalasuurustele vahemikus 37-47
– jalarihmade aasad käivad raami küljest ära
– esimesed rattad pidavad (veerevad vaid edaspidi)
– rattadiameeter: 200 mm
– rattalaius: 50 mm
– max rõhk rehvides: 5,5 baari
– kuullaagrid: ilmastikukindlad IGUS (Made in Germany) laagrid, 6901 2RS, ABEC 7 standard
– täiesti uus alumiiniumsulamist ja plastist multifunktsionaalne raam
– paari kaal: 5,4 kg
– kohandatav X- ja O-jalgade järgi
– mõlemal paarilisel efektiivne pidur
– ametlik pidurdusefektiivsus 6 m/s sekundis
– kaalupiirang 120 kg
– valmistatud Saksamaal

Skike tarnitakse lahtiste komponentidega, mis tuleb ise kokku panna. Pakend pakiautomaati ei mahu, palun vali muu saatmisviis.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “skike V9 FIRE 200”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.