Allahindlus!

skike V9 FIRE 150

480.60 

150 mm ratastega skaigid. Võimalik sõita igal kõvapõhjalisel teel.

Tootekood: SKIKE12000 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Traditsiooniline 150 mm ratastega skike uus mudel, mis on eelmistest veelgi universaalsem: pealisosa saab raami peal edasi-tagasi liigutada, kannaosa saab fikseerida või kasutada lahtisena, sõita saab nii uisu- kui klassikatehnikas, raamile sobivad ka 200 mm skike rattad. Tugev konstruktsioon, 150 mm läbimõõduga õhkrehvid erineval teekattel liikumiseks, sobib igale jalanõule, suurusele, kaalule.

Skike V9 mudeliga sõidetakse kas uisu- või klassikatehnikas koos suusakeppidega, liikumine toimub murdmaasuusatamise tehnikates ning võimaldab selleks kasutada eri suuruses tavalisi jalatseid. Mudelil on reguleeritava suurusega kannarihmad, kinnitusrihmad ja jalaasendi järgi kohandatav pahkluutugi. Kinnitusrihmad on eelpingutatavad. Üks paar sobib kõikidele inimestele jalasuurusega 37-47. Suured õhkrehvidega varustatud rattad avardavad oluliselt liikumisulatust, võimaldades sõita kõikjal, kus on kõvapõhjaline pinnas: lisaks siledatele asfaltteedele sobivad pinnatud maanteed, kruusateed, killustikkattega pargiteed, kõvad metsateed jms. Mõlemal skaigil on efektiivne pidur, mis tagab kõikjal ohutu sõidu.

Kõik uued skaigid tulevad juba tehasest koos maailma parimateks peetavate maastikurullsuusarehvide Kenda Road Stariga, millel on ekstratugev karkass ja rõhutaluvus kuni 8 baari. Ühe skaigi kaal on 2,3 kg. Kasutaja kaalupiirang 120 kg.

V9 mudeli kontseptsioon on maailmas ainulaadne. Kindel kinnitussüsteem, lahtine kannaosa ja sääretugi asendavad suusasaapaid ja -sidemeid ning lasevad suusatamiseks kasutada mistahes mugavaid suvejalatseid. Skike on tugev, kerge ja individuaalselt kohandatav. V9 mudeli tähtsaim osa on uhiuus raam, mida saab reguleerida oma jalgade ja sõidueelistuste järgi täpselt sobivaks. Skike V9 sõidutunnetus on murdmaasuusatamisele lähemal kui varem. Üheksa kodaraga ratastel on uued ventiili- ja laagripesad; rihmade takjakinnitusi ei pea tingimata avama – eelpingutatud rihmu saab vabastada ja kinnitada raami külge aasa kaudu; sääretoel ja piduritel on kiirkinnitused, mis tähendab tööriistavaba seadistust.

Tehnilised andmed

– kasutatav igat tüüpi jalatsitega
– sobib jalasuurustele vahemikus 37-47
– jalarihmade aasad käivad raami küljest ära
– esimesed rattad pidavad (veerevad vaid edaspidi)
– rattadiameeter: 150 mm
– rattalaius: 30 mm
– max rõhk rehvides: 7,5 baari
– laagrid: ilmastikukindlad IGUS (Made in Germany) laagrid, 6901 2RS, ABEC 7 standard
– kaal: 2,3 kg paarilise kohta
– täiesti uus alumiiniumsulamist raam
– kohandatav X- ja O-jalgade järgi
– mõlemal paarilisel efektiivne pidur
– ametlik pidurdusefektiivsus 6 m/s sekundis
– kaalupiirang 120 kg (TÜV litsents)
– valmistatud Saksamaal

Skike tarnitakse lahtiste komponentidega, mis tuleb ise kokku panna. Pakend pakiautomaati ei mahu, palun vali muu saatmisviis.