Allahindlus!

skike R9 Wahia 150 rullsuusad

310.50 

150 mm õhkrehvidega rullsuusad uisutehnikas suusatamiseks.

Tootekood: SKIKE11000 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Eelistad mistahes teedel ja maastikul kulgeda oma suusasaabaste ja suusasidemete abil? Pole probleemi. Skike rullsuusad viivad sind sinna, kuhu skaigidki. Skike R9 150 rullsuusad on mõeldud uisutehnikas suusatamiseks ja võimaldavad sõita kõikjal, kus on kõvapõhjaline pinnas: lisaks siledatele asfaltteedele sobivad pinnatud maanteed, kruusateed, killustikkattega pargiteed, kõvad metsateed jms.

Rullsuuskade rattad on samad mis populaarsel V9 FIRE 150 mudelil, kuid raam on 9 cm pikem (63 cm), mahutades kuitahes suure jala ja mistahes suusasideme. Puudub vaid skaikide pealisosa. Küll aga saad kasutada skike uue raami unikaalset omadust nihutada suusasidet raami ulatuses edasi-tagasi just sinna, kuhu soovid. Suusasidemed kinnitatakse puurimisvabalt kaasasolevatele adapteritele. Raamile sobivad kõik enamlevinud suusasidemed. Sidemeid komplektiga kaasa ei tule ja need tuleb soetada eraldi.

Tehnilised andmed

– kasutatav kõikide enamlevinud suusasidemetega, ei ole vaja puurida
– vabalt veerevad rattad
– rattadiameeter: 150 mm
– rattalaius: 30 mm
– max rõhk rehvides: 7,5 baari
– laagrid: ilmastikukindlad IGUS (Made in Germany) laagrid, 6901 2RS, ABEC 7 standard
– kaal: 1,5 kg paarilise kohta
– täiesti uus alumiiniumsulamist raam
– teljevahe 630 mm
– kaalupiirang 120 kg (TÜV litsents)
– valmistatud Saksamaal

Skike tarnitakse lahtiste komponentidega, mis tuleb ise kokku panna. Pakend pakiautomaati ei mahu, palun vali muu saatmisviis.