Rullsuusaratas Nevene 100×24 mm, puhas, 1 tk

18.00 

Standardne treeningratas, mis sobib enamikule uisurullidele. Saadaval kolm kiirust.

Tootekood: NR10024X Kategooria: Silt:

Kirjeldus

100 mm läbimõõdu ja 24 mm laiusega rullsuusaratas. Ratas on tühi, ilma laagrite ja puksita. Rattal on alumiiniumist südamik ja väga kulumiskindlast kummist veerepind. Ideaalne treeningratas, mida peetakse kõige kulumiskindlamaks maailmas. Hea haakuvus. Kõvadus 78A Shore. Valmistatud Euroopas. Originaalis on need rattad kasutusel paljudel rullsuuskade tootjatel.

Ratas on saadaval kolmes kiiruses: 1) kiirus nr 1: kõige väiksem veeretakistus, nagu suusatamine jäisel rajal; 2) kiirus nr 2: keskmine kiirus, nagu suusatamine tavalisel hästi ettevalmistatud rajal, kõige populaarsem, 90% valib just selle; 3) kiirus nr 3: kõige raskem veeremine, võrreldav suusatamisega värskel või märjal lumel, eeldab intensiivsemat tööd ja on sobilik sportlastele. Vali sobiv kiirus menüüst.

Hind on ühe tühja ratta kohta. Osta laagrid ja puksid eraldi juurde või kasuta eelmiste rataste omi. Ühte rattasse läheb kaks 608 standardi laagrit ja üks 24 mm rattasisene puks. Kui Sinu rullsuuskade puksid on erimõõdulised, siis palun kasuta originaale.

Lisainfo

Kiirus

kiirem (1), keskmine (2), aeglane (3)