Rullsuusaratas Nevene 100×24 mm, koos laagrite ja puksiga, 1 tk

23.00 

Standardne treeningratas koos laagrite ja vahepuksiga. Saadaval kolm kiirust.

Tootekood: NR10024L Kategooria: Silt:

Kirjeldus

100 mm läbimõõdu ja 24 mm laiusega rullsuusaratas, mis on eelkomplekteeritud kahe 608 2RS ilmastikukindla laagri ja 24 mm laiuse rattasisese puksiga. Valmis allapanekuks! Rattal on alumiiniumist südamik ja väga kulumiskindlast kummist veerepind. Ideaalne treeningratas, mida peetakse kõige kulumiskindlamaks maailmas. Hea haakuvus. Kõvadus 78A Shore. Valmistatud Euroopas. Originaalis on need rattad kasutusel paljudel rullsuuskade tootjatel.

Ratas on saadaval kolmes kiiruses: 1) kiirus nr 1: kõige väiksem veeretakistus, nagu suusatamine jäisel rajal; 2) kiirus nr 2: keskmine kiirus, nagu suusatamine tavalisel hästi ettevalmistatud rajal, kõige populaarsem, 90% valib just selle; 3) kiirus nr 3: kõige raskem veeremine, võrreldav suusatamisega värskel või märjal lumel, eeldab intensiivsemat tööd ja on sobilik sportlastele. Vali sobiv kiirus menüüst.

Hind on ühe komplektse ratta kohta. Ratas on komplekteeritud koos kahe 608 2RS ilmastikukindla laagriga ja rattasisese vahepuksiga, mille laius on 24 mm ehk ulatub ratta pinnaga tasa. Palun veendu, et see rattasisene puks sobib kokku Sinu rullsuuskade raami ja ratta vahele käivate puksidega.

Lisainfo

Kiirus

kiirem (1), keskmine (2), aeglane (3)