Rullsuusaratas IDT Skate, 100×24 mm, komplektne, 1 tk

39.95 

Rullsuusaratas IDT Skate ja Skate Elite mudelitele. Täiskomplektne. Kolmes kiiruses!

Tootekood: IDT1244 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Rullsuusaratas IDT Skate ja Skate Elite mudelitele. Täiskomplekt koos kvaliteetsete SKF laagrite, pukside, poldi ja mutriga. Valmis sõiduks! Ratta mõõt 100 x 24 mm. Komplektis olevad detailid sobivad vaid IDT rullsuuskadele. Teiste brändide raamidel kasutamiseks on vaja kasutada teisi varuosi.

Ratas on saadaval kolmes kiiruses: 1) kiirus nr 1: kõige väiksem veeretakistus, nagu suusatamine jäisel rajal; 2) kiirus nr 2: keskmine kiirus, nagu suusatamine tavalisel hästi ettevalmistatud rajal, kõige populaarsem, 90% valib just selle; 3) kiirus nr 3: kõige raskem veeremine, võrreldav suusatamisega värskel või märjal lumel, eeldab intensiivsemat tööd ja on sobilik sportlastele. Vali sobiv kiirus menüüst.

Sobiva veeremiskiiruse saavutamiseks võib rattaid kombineerida. Nt kui panna ette nr 2 ja taha nr 3, siis veerevad rullsuusad natuke aeglasemat kui nr 2-ga ja kiiremalt kui nr 3-ga.

Vana ratta eemaldamiseks ja uue kinnitamiseks kasuta kahte nr 10 mutrivõtit. Uus ratas on komplekteeritud ja valmis allapanekuks.

Lisainfo

Kiirus

kiire (nr 1), keskmine (nr 2), aeglane (nr 3)