Rullsuusaratas IDT Classic, 68×50 mm, pidav, komplektne, 1 tk

59.95 

Pidav rullsuusaratas IDT Classic mudelile. Täiskomplektne. Neljas kiiruses!

Tootekood: IDT1501T Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Pidav (vaid ühtpidi veerev) rullsuusaratas IDT Classic mudelile. Täiskomplekt koos kvaliteetsete SKF laagrite, nõellaagri, pukside, poldi ja mutriga. Ratta mõõt 68 x 50 mm. Originaalis on IDT rullsuuskadel pidavad rattad taga, aga neid saab kasutada ka ees. Sama ratas sobib ka Elpex Wasa rullsuusaraamile.

Ratas on saadaval neljas kiiruses: 1) kiirus nr 1: kõige väiksem veeretakistus, nagu suusatamine jäisel rajal; 2) kiirus nr 2: keskmine kiirus, nagu suusatamine tavalisel hästi ettevalmistatud rajal, kõige populaarsem, 90% valib just selle; 3) kiirus nr 3: kõige raskem veeremine, võrreldav suusatamisega värskel või märjal lumel, eeldab intensiivsemat tööd ja on sobilik sportlastele; 4) kiirus nr 4: kõige aeglasem ratas, suurim veeretakistus, erialaseks treeninguks, ei sobi kilomeetrite kogumiseks. Vali sobiv kiirus menüüst.

Sobiva veeremiskiiruse saavutamiseks võib rattaid kombineerida. Nt kui panna ette nr 2 ja taha nr 3, siis veerevad rullsuusad natuke aeglasemat kui nr 2-ga ja kiiremalt kui nr 3-ga.

Vana ratta eemaldamiseks ja uue kinnitamiseks kasuta kahte nr 13 mutrivõtit. Uus ratas on komplekteeritud ja valmis allapanekuks.

Lisainfo

Kiirus

kiire (nr 1), keskmine (nr 2), aeglane (nr 3), väga aeglane (nr 4)