Allahindlus!

Rottefella Xcelerator Pro Skate suusasidemed

59.42 

Tipptasemel suusasidemed uisutehnikale. Tööriistavaba nihutamine.

Kirjeldus

Tipptasemel suusasidemed uisutehnikale. Erinevalt Xcelerator 2.0 mudelist ei ole selle sideme kinnitamiseks või nihutamiseks vaja eraldi võtit. Mõeldud võistlejale ja head varustust hindavale harrastajatele, kellel on NNN, Prolink või Turnamic süsteemi suusasaapad (peaaegu kõik tänapäeval toodetavad saapad). Kinnitatakse ilma kruvideta suuskadele, millel on NIS-plaat, või kruvidega kinnitatava NIS-plaadi (eraldi müügil, telli lisaks) abil suuskadele, millel tehases plaati külge liimitud ei ole. Kaal 200 g, pikkus 191 mm, laius 56 mm, sobiv jalasuurustele 36-52.

Kinnitamine ja asendi muutmine

Tõmba üles sidemel saapakinnituskoha taga asuv link. Lükka side sobivasse asukohta NIS-plaadil. Lükka link alla tagasi. Kannaplaadi asendi reguleerimiseks tõmba üles plaadi tagumine ots. Liiguta sidet ettepoole, et parandada juhitavust; liiguta tahapoole, et parandada kiirust.

Xcelerator Pro Skate on Rottefella tippmudel. See on loodud maksimaalse tõukejõu ülekandmiseks, andes suurema kiiruse ja suusatamisrõõmu. Side aitab kaasa parema sõidutehnika rakendamisele. Lai korpus võimaldab paremat stabiilsust, head tasakaaluhoidmist ning optimaalset jõuülekannet saapast lumele. Tänu integreeritud QuickLock süsteemile saab hõlpsalt ja ilma igasuguste tööriistadeta sidet liigutada.