Rex Road Racing rullsuusakepid, 145-185 cm

129.95 

Kerged 100% süsinikkiust torudega rullsuusakepid Soomest.

Tootekood: RXRR Kategooriad: , Silt:

Kirjeldus

Kõik kepid lõikame toorikutest mõõtu vastavalt kliendi soovile. Seega kohe poes kõiki mõõte valmiskujul ei ole.

Kerged 100% süsinikkiust torudega rullsuusakepid. See mudel on mõeldud head varustust hindavale suusatajale, kes eelistab rullsuusatamiseks omada eraldi keppe. Eraldi rullsuusakepid võimaldavad säästa häid talvekeppe löökidest ja materjali väsimisest. Samuti on need mugavaks lahenduseks sügisel või kehval talvel, kui lund ei ole veel piisavalt ja tuleb pidevalt olla valmis nii lumel suusatamiseks kui rullsuusatamiseks. Rullsuusakepid on erinevalt talvekeppidest kõvasulamist asfaldiotsadega, mis on tugevamad ja vastupidavamad kui lumekulbid. Kepid on erksat rohelist värvi ning torude allosas on nii ees kui taga helkurribad. Seetõttu on kepid liikluses hästi näha ja suurendavad sõitja ohutust. Lisaks on need atraktiivse väljanägemisega. Soovi korral saab keppe kasutada ka lumel. Selleks tuleb asfaldiotsad vahetada lumekulpide vastu. Torude läbimõõt ülevalt 16 mm, alt 8,5 mm. Korgist kattega käepidemed ja võistlustaseme käerihmad tagavad mugava ja kindla haarde. Rexi asfaldiotsad on väga hea haakuvusega. Teravikke saab adapteri küljest tööriistavabalt eemaldada ja mugavalt uute vastu vahetada. Seega ei pea spordilaagrisse tingimata teritusviili või muud varustust kaasa võtma. Kepid on saadaval lahtiste käepidemetega nn vabas mõõdus või fikseerituna. Kui soovid täpselt kindlat pikkust, siis palun kirjuta soovid tellimisvormi lisainfo lahtrisse.

Keppide pikkus rullsuusatamisel. Rullsuusakepid ei pea tingimata olema pikemad kui talvekepid, sest kuigi rullsuuskadel seistakse olenevalt mudelist ca 2-3 cm kõrgemal kui lumesuuskadel, on ka kepid samas suurusjärgus pikemad, sest otsad ei vaju kulpideni lumme, vaid jäävad asfaldil teravikele kandma. See kompenseerib kõrguse erinevuse ja tulemus on samaväärne. Üldine valem suusakeppide pikkuse arvutamiseks. Uisutehnika keppide pikkuse leidmiseks korruta oma pikkus 0,9-ga; klassikakeppide pikkuse leidmiseks korruta oma pikkus 0,85-ga.

Lisainfo

Pikkus

145 cm, 150 cm, 155 cm, 160 cm, 165 cm, 170 cm, 175 cm, 180 cm, 185 cm, lahtine kuni 165 cm, lahtine kuni 175 cm, lahtine kuni 185 cm