Rex R3 suusakepid

Nende keppide saabumine viibib seoses ülemaailmse tarnekriisiga. Loodame neid juurde saada jaanuaris. Kõige soodsamad ja populaarsemad 100% süsiniktorudega kepid. Sobivad ideaalselt nii tõsistele harrastajatele kui suusamaratonidel osalejatele. Komponendid samad mis tippmudelil. Valmistatud Soomes.

Seda toodet ei ole hetkel laos ja pole seetõttu saadaval.

Tootekood: RXR3 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Soodsad suusakepid võistlejatele. Kõige odavamad 100% süsinikust torudega kepid. Populaarseim R-seeria mudel. Sobib ideaalselt nii tõsistele harrastajatele kui suusamaratonidel osalejatele. Kerged ja jäigad.

Torude ülemine diameeter 16 mm, alumine 8,5 mm. Jäikusindeks 2.1, toru kaal ühe meetri kohta 66 g. Kõik komponendid samad, mis tippmudelil R1, erinevus süsiniktorudes. Kõvasulamist teravikega RXpower kulbid, mille konstruktsioon ei jäta lund külge ning on piisavalt kerge optimaalse kaalujaotuse tagamiseks. Ergonoomilised RXrace+ käerihmad. Valmistatud Soomes.

Lisavarustusena võimalik osta hiigelsuured kulbid matkadele või suusaorienteerumiseks ja rullsuusaotsad asfaldil kasutamiseks.

Kepid on saadaval igas mõõdus kuni 185 cm. Olemas ka toorikutena (lahtiste käepidemetega), et kepid hiljem ise mõõtu lõigata. Vali sobiv pikkus menüüst või kirjuta täpne pikkus cm-s tellimuse vormistamisel Lisainformatsiooni lahtrisse. Kui Sa õiget kepi pikkust ei tea, siis palun kirjuta enda pikkus ja eelistatud suusatehnika.

Üldine valem suusakeppide pikkuse arvutamiseks. Uisutehnika keppide pikkuse leidmiseks korruta oma pikkus 0,9-ga; klassikakeppide pikkuse leidmiseks korruta oma pikkus 0,85-ga.

Lisainfo

Pikkus

145 cm, 150 cm, 155 cm, 160 cm, 165 cm, 170 cm, lahtine kuni 165 cm, lahtine kuni 175 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Rex R3 suusakepid”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga