Rex R1 Sprint suusakepid

Original price was: 249.90 €.Current price is: 174.93 €.

Tipp-suusakepid võistlussportlastele. Kõige jäigem mudel. Super-hind.

Tootekood: RXR1S Kategooriad: , Silt:

Kirjeldus

Soomest pärit tipp-suusakepid, mis on välja töötatud maailmatasemel võistlussportlastele. R1 Sprint on uus mudel, millel on vanast R1-st kergemad ja jäigemad torud! Neid keppe soovitame ka tugevamatele, pikematele ja/või raskematele suusatajatele. Võistluskepid on mõeldud neile, kes varustuses järeleandmisi teha ei soovi. Kõikidel R-seeria keppidel on täpselt samad komponendid: käepidemed, rihmad ja kulbid.

R1 Sprint võistluskeppidel on kõige kergemad ja jäigemad 100% süsinikkiududest XT-60 Carbon torud, ülemine diameeter 16 mm, alumine 8,5 mm. Jäikusindeks 2.9, toru kaal ühe meetri kohta 53 g, mis teeb neist ühed maailma kergemad kepid. Kõvasulamist teravikega RXpower kulpide konstruktsioon ei jäta lund külge ning on väga kerge optimaalse kaalujaotuse tagamiseks. RXrace+ käerihmad on ergonoomilise lõikega ja laia toetuspinnaga. Valmistatud Soomes.

Lisavarustusena võimalik osta hiigelsuured kulbid matkadele või suusaorienteerumiseks ja rullsuusaotsad asfaldil kasutamiseks.

Vali sobiv pikkus menüüst. Kui Sa õiget kepi pikkust ei tea, siis palun kirjuta enda pikkus ja eelistatud suusatehnika.

Üldine valem suusakeppide pikkuse arvutamiseks. Uisutehnika keppide pikkuse leidmiseks korruta oma pikkus 0,9-ga; klassikakeppide pikkuse leidmiseks korruta oma pikkus 0,85-ga nnig ümardada lähima mõõduni.

Lisainfo

Pikkus

145 cm, 150 cm, 155 cm, 160 cm, 165 cm, 170 cm, 172.5 cm, 175 cm, lahtine kuni 165 cm, lahtine kuni 175 cm