Rex R1 Sprint suusakepid

249.95 

Tipp-suusakepid, mis välja töötatud maailmatasemel võistlussportlastele. R1 Sprint on uus erimudel, mis on kergem ja jäigem kui R1! Soovitame tugevamatele, pikematele ja/või raskematele suusatajatele. Valmistatud Soomes.

Puhasta
Tootekood: RXR1S Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Tipp-suusakepid, mis on välja töötatud maailmatasemel võistlussportlastele. R1 Sprint on uus erimudel, millel on R1 põhimudelist kergemad ja jäigemad torud! Neid keppe soovitame tugevamatele, pikematele ja/või raskematele suusatajatele. Võistluskepid on mõeldud neile, kes varustuses järeleandmisi teha ei soovi. Kõikidel R-seeria keppidel on täpselt samad komponendid: käepidemed, rihmad ja kulbid.

R1 Sprint võistluskeppidel on kõige kergemad ja jäigemad 100% süsinikkiududest XT-60 Carbon torud, ülemine diameeter 16 mm, alumine 8,5 mm. Jäikusindeks 2.9, toru kaal ühe meetri kohta 53 g. Kõvasulamist teravikega RXpower kulpide konstruktsioon ei jäta lund külge ning on väga kerge optimaalse kaalujaotuse tagamiseks. RXrace+ käerihmad on ergonoomilise lõikega ja laia toetuspinnaga. Valmistatud Soomes.

Lisavarustusena võimalik osta hiigelsuured kulbid matkadele või suusaorienteerumiseks ja rullsuusaotsad asfaldil kasutamiseks.

Kepid on saadaval igas mõõdus kuni 175 cm. Olemas ka toorikutena (lahtiste käepidemetega), et kepid hiljem ise mõõtu lõigata. Vali sobiv pikkus menüüst või kirjuta täpne pikkus cm-s tellimuse vormistamisel Lisainformatsiooni lahtrisse. Kui Sa õiget kepi pikkust ei tea, siis palun kirjuta enda pikkus ja eelistatud suusatehnika.

Üldine valem suusakeppide pikkuse arvutamiseks. Uisutehnika keppide pikkuse leidmiseks korruta oma pikkus 0,9-ga; klassikakeppide pikkuse leidmiseks korruta oma pikkus 0,85-ga.

Lisainfo

Pikkus

145 cm, 150 cm, 155 cm, 160 cm, 165 cm, 170 cm, 175 cm, lahtine kuni 165 cm, lahtine kuni 175 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Rex R1 Sprint suusakepid”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga