Allahindlus!

Rex pulber pidamismäärete katmiseks

39.92 

Pidamispulber on mõeldud pidamismäärete ja kliistrite katmiseks.

Tootekood: RX477 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Pidamispulber on mõeldud pidamismäärete ja kliistrite katmiseks, et vähendada määrete hõõrdumist ja vältida jäätumist. Uudne polümeerpulber on väga peen ja kerge, topsitäis kaalub vaid 10 grammi. Pulber teeb klassikasuusad kiiremaks, eriti värskel lumel ja pehmel rajal, kus pidamismäärete kontakt lumega on pikem. Pulber kantakse väga õhukeselt sõrme abil pindmiselt hõõrudes jahtunud pidamismäärde viimasele kihile. Pulbrit kasutatakse tihti osaliselt, kattes sellega ainult pidamisala otsi. Ettevaatust! Pulbri liigne kasutamine vähendab pidamist. Seetõttu tasub pulbriga katmise vajalikkust ja ulatust eelnevalt testida ning oma suuskadele optimaalne lahendus leida. Pulbriga ei ole võimalik parandada täielikult ebaõnnestunud pidamismäärimist.

See toode kuulub Rex Racing Service tootesarja, mis on mõeldud nõudlikumale võistlussuusatajale ning täiendab põhikollektsiooni.

Racing Service sari koosneb toodetest, mis on seni olnud kättesaadavad vaid rahvuskoondiste hooldetiimidele ja mida on kasutatud ainult tipptasemel võistlustel. Need on arendusfaasist väljakasvanud toimivad tooted, mis võivad tulevikus jõuda põhikollektsiooni. Racing Service seeria eesmärgiks on tuua tootearenduse edukaimad tulemused kiiremini Maailma Karika võistlustelt ka teiste võistlussportlasteni, kes on huvitatud saamast kiiresti arenevas maailmas konkurentide ees teatavat eelist. Sarjas on valitud ja limiteeritud tooted, mis tulevad otse arendusosakonnast. Need on eranditult välja töötatud koostöös parimate suusatiimidega, võitnud esimesed medalid ning täiendavad suurepäraselt põhiseeria määrdeid. Hooajal 2014-2015 kuuluvad sarja kaks fluoripulbrit, pidamispulber ja täiesti uued HF parafiinid. Sari on müügil vaid valitud kanalite kaudu. Kasuta tuleviku-määrdeid juba nüüd!

Rex Racing Service sarja tooted lisatakse avalikesse määrdesoovitustesse, et oleks teada, millal neid kasutada. Rexi tooteid kasutades saab olla konkurentidest ees, kasutades kõige uuemaid ja paremaid innovatsioone, mis maailmas olemas, kasutada eelist, mis on tänaseni olnud vaid suusakoondistel. NB! Kollektsioon on mõeldud võistlussportlastele, kellele on oluline leida igaks soorituseks parim võimalik määre. See ei asenda põhiseeria tooteid, vaid pigem täiendab neid. Universaalsema eelistusena soovitatakse jätkuvalt põhiseeria tooteid.

Ühikuhind: 4990.00 eurot / kg.