Allahindlus!

Rex NT1 käimiskepid

55.96 

Reguleeritava pikkusega käimiskepid Soomest. 100% süsinik-torud.

Tootekood: RXNT1 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Reguleeritava pikkusega tipptasemel käimiskepid Soomest. Kerged, jäigad, mugavad ja kvaliteetsed kepid. See mudel on mõeldud neile, kes hindavad väga head ja samaaegselt universaalset varustust, mida soovi korral teistegagi jagada. Keppe saab reguleerida vahemikus 100-135 cm, seega üks paar sobib kõigile.

Keppidel on kolm torusegmenti, mis teleskoobina üksteise sisse käivad. Torud on valmistatud 100% süsinikkiust ja painduvad tõukel palju vähem kui teised reguleeritavad kepid ning kannavad hästi energiat edasiliikumisse. Lisaks on torud väga kerged ja hea kaalujaotusega – need ei tekista käte vaba liikumist, ei koorma õlavöödet ega ole lisaraskuseks, mistõttu jõuad rohkem ja efektiivsemalt käia. Käepidemed on sõrmede osal kaetud naturaalse korgiga, mis on pehme ja käesõbralik materjal ning tagab hea haarduvuse nii palja käe kui kindaga. Rex võistlus-suusakeppidelt tuttavad RxRace kinnasrihmad on mugavad ning hoiavad kepi alati kindlalt käes, ka siis, kui selle tõukejärgselt lahti lased. See võimaldab kuitahes kiire tempoga ja reljeefsel maastikul liikuda – tugi on alati olemas. Kepitorude külge on kinnitatud kulumiskindlast kõvasulamist teravikega sümmeetrilised otsad, mis sobivad igasugusele maastikule. Lisaks on teravikel kummiotsad, mis on mõeldud asfaltkattega teedel või sisetingimustes käimiseks. Kummiotsadega kõnnid vaikselt ja pehmelt käsi põrutamata. Kummiotsad saab igal ajal eemaldada, tõmmates need teravike otsast ära. Tagasipanemisel suru need kepiotsa tagasi.

Reguleerimine. Need kepid on reguleeritava pikkusega vahemikus 100-135 cm. Selle eeliseks on universaalsus ja paindlikkus. Neid keppe saad soovi korral anda kasutada teistelegi nende pikkusest sõltumata. Samuti saad ise kõndida erinevate pikkustega, nt raskel reljeefil lühematega, tasasel maal pikematega. Reguleerimiseks on mõlemal kepil kaks linki. Ava toru vabastamiseks ülemine link, tõmba toru välja või lükka sisse, jälgides torule märgitud pikkuseid. Säti soovitud pikkusega markeering lingi alt välja paistma. Sulge link. Korda tegevust teise lingiga, sättides toru pikkuse sama markeeringuni. Kui linki on raske sulgeda, siis keera lingi vastasküljel olevat mutrikest natukene vastupäeva. Proovi sulgemist uuesti. Kui link käib liiga lõdvalt ja ei fikseeri toru, siis keera mutrikest natuke päripäeva. Käimiskepid on sobiva pikkusega, kui neid käes hoides on käsi küünarnukist täisnurga all. Teisiti öeldes: kõnnikepp on sobiva pikkusega, kui toetada küünarnukk keha ligi ja hoida kepi käepidemest, nii et kepp toetub maha ja käsivars on paralleelne maaga. Keppide sobiva pikkuse saab leida, korrutades oma pikkuse 0,68-ga. Keppide pikkus on siiski individuaalne. Hoogsalt liikujad või pika sammuga kõndijad võivad eelistada natuke pikemaid keppe, rahulikult kulgejad lühemaid.

NB! Käimiskeppe ei saa pikkuse tõttu saata pakiautomaati. Keppe saab saata kas Omniva postipakina postkontorisse, Omniva kulleriga tööle/koju või Cargobusiga bussijaama. Palun veendu, et sisestad õige postiaadressi. Aitäh!