Rex N1 käimiskepid

Original price was: 59.95 €.Current price is: 53.96 €.

100% süsinik-torudega kerged ja jäigad käimiskepid Soomest.

Tootekood: RXN1 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Fikseeritud pikkustes tipptasemel käimiskepid Soomest. Ülikerged, jäigad, mugavad ja kvaliteetsed kepid. See mudel on mõeldud neile, kes hindavad väga head varustust ja järeleandmisi teha ei soovi.

100% süsinikkiust torud on väga jäigad – tõukel need ei paindu ning kannavad kogu energia edasiliikumisse. Lisaks on torud väga kerged ja hea kaalujaotusega – need ei tekista käte vaba liikumist, ei koorma õlavöödet ega ole lisaraskuseks, mistõttu jõuad rohkem ja efektiivsemalt käia. Käepidemed on sõrmede osal kaetud naturaalse korgiga, mis on pehme ja käesõbralik materjal ning tagab hea haarduvuse nii palja käe kui kindaga. Rex võistlus-suusakeppidelt tuttavad RxRace kinnasrihmad on mugavad ning hoiavad kepi alati kindlalt käes, ka siis, kui selle tõukejärgselt lahti lased. See võimaldab kuitahes kiire tempoga ja reljeefsel maastikul liikuda – tugi on alati olemas. Kepitorude külge on kinnitatud kulumiskindlast kõvasulamist teravikega otsad, mis sobivad igasugusele maastikule. Lisaks on teravikel kummiotsad, mis on mõeldud asfaltkattega teedel või sisetingimustes käimiseks. Kummiotsadega kõnnid vaikselt ja pehmelt käsi põrutamata. Kummiotsad saab igal ajal eemaldada, tõmmates need teravike otsast ära. Tagasipanemisel suru need kepiotsa tagasi. Veendu, et kummiots on õigetpidi (vaata õiget asendit pildilt). Need kepid on fikseeritud pikkustes, st valmis mõõdus ja nende pikkust ei saa reguleerida. Fikseeritud pikkuses kepid on reguleeritavatest kergemad, jäigemad, tugevamad ja töökindlamad. Seega tõsise harrastuse korral eelista neid.

Pikkuse valimine. Tellides vali sobiv pikkus kõrvalolevast menüüst. Käimiskepid on sobiva pikkusega, kui neid käes hoides on käsi küünarnukist täisnurga all. Teisiti öeldes: kõnnikepp on sobiva pikkusega, kui toetada küünarnukk keha ligi ja hoida kepi käepidemest, nii et kepp toetub maha ja käsivars on paralleelne maaga. Keppide sobiva pikkuse saab leida, korrutades oma pikkuse 0,68-ga ning ümardades saadud väärtuse lähima kepipikkuseni. Keppide pikkus on siiski individuaalne. Hoogsalt liikujad või pika sammuga kõndijad võivad eelistada natuke pikemaid keppe, rahulikult kulgejad lühemaid.

NB! Käimiskeppe ei saa pikkuse tõttu saata pakiautomaati. Keppe saab saata kas Omniva postipakina postkontorisse, Omniva kulleriga tööle/koju või Cargobusiga bussijaama. Palun veendu, et sisestad õige postiaadressi. Aitäh!

Lisainfo

Pikkus

110 cm, 115 cm, 120 cm, 125 cm, 130 cm