Rex jalgrattapesuvahend, 1000 ml

15.00 

100% biolagunev jalgrattapuhastusvahend. Koheselt kasutatav ja turvaline.

Tootekood: RX910 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

100% biolagunev jalgrattapuhastusvahend. Koheselt kasutatav, mitteleeline ja lahustivaba. Turvaline nii alumiinium- kui süsinikdetailidele.

Mitteleeline (pH7). Kui uurisime toormaterjale, millest oma rattapesuvahendit teha, siis leidsime, et paljud populaarsed vahendid, mida ratturid kasutavad, on tegelikult kahjustava toimega. Leelised puhastusvahendid põhjustavad aja jooksul alumiiniumi korrosiooni ning võtavad anodeeritud detailidelt sära. Rexi jalgrattapesuvahend on pikaajaliste leotustestidega tõestatult täiesti turvaline. See ei jäta jääke piduriketastele ega nõrgenda nende toimivust.

Ökoloogiliselt sõbralik. Rexi puhastusvahend sisaldab vett, 100% biolagunevaid anioonilisi pindaineid ja keerukaid sidusaineid. See kergelt vahutav sidrunilõhnaline vahend on toodetud Rexi tehases Soomes.

Veel põhinev lahustivaba puhastaja. Rexi puhastusvahend põhineb kaasaegsel lahustivabal keemial. See on piisavalt tõhus, et eemaldada tõrksat mustust ka ülekandemehhanismidelt. Segu, mida me kasutame, on tegelikult neli korda tugevam kui tavaliseks rattapesuks vajalik. Sõltumata tugevast toimest, on Rexi vahend sinu kätele ja keskkonnale ohutu. Kui vajad eriti määrdunud detailide jaoks veel enam puhastusvõimekust, siis selleks on Rexi valikus olemas ka ketipuhastusvahend.

Kasutusjuhend. Loputa jalgratast veega. Pihusta vahendit tervele rattale ja lase sel mõnda aega mõjuda. Eemalda mustus harja või käsnaga. Loputa ratas uuesti puhta veega.