Rex Domestique jalgrattaketimääre, 30 g

24.00 

Kõrgtasemel kauakestev ketimääre.

Tootekood: RX900 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Tuntud suusamäärdetootja Rexi ainulaadse koostisega jalgrattaketimääre, mis tagab madala hõõrdumise ja kauakestva efekti.

MUSTUST HÜLGAV
Põhineb parimal suusamäärete tehnoloogial

Lisaks suusatamisele oleme Rexis ka kirglikud ratturid. See on peamine põhjus, miks ketiõli lõime. Hakkasime mängima ideega ”kui Rex teeks rattaketiõli, milline see oleks?”. See kõlas nii huvitavalt, et pidime järele uurima! Rex ketimäärde retsept kombineerib raamidest väljapoole mõtlemise parimate toormaterjalidega, mida kasutatakse tipptasemel suusamäärete valmistamiseks. Rex on hästi tuntud maailmatasemel võistlusmäärete tõttu ning on ekspert parafiinidel põhinevate toodete vallas juba üle seitsmekümne aasta. Iga partii Rex ketimääret valmib käsitööna Rexi tehases Hartolas Soomes.

ELASTNE KOOSTIS
Pikaks kestvuseks optimeeritud viskoossus

Rex Domestique ketimäärde unikaalne elastne koostis tagab optimaalse keti külge haakumise hõõrdumist suurendamata. Rex ketimääret on testitud ringraja mootorratastel kiirustega kuni 300 km/h, saades häid tulemusi. Ketimääret peale kandes märkad, kuidas see moodustab ketile hammasratastelt tulles peenikesi karvajämedusi niite. See juhtub enne, kui õli ketilülide vahele jõuab, ning on normaalne.

MINIMAALNE VÕIMSUSKADU
Ülikiire ja vaikne kett

Sõltumatult testitud kahe tunnustatud labori poolt kahel kontinendil: Friction Facts (USA) ja Wheel Energy (Soome). Mõlema testi tulemused olid julgustavad: Friction Facts testis oli Rex määre kiiruselt 10. kohal 55 lubrikandist, mida iial testitud, keskmise tulemusega 5,48 W; enamik efektiivsematest lubrikantidest ei olnud üldse ketiõlid (oliiviõli, kõva parafiinvaha) või olid lahustil baseeruvad õlid, millel palju lühem kestvus. Rex Domestique on kõige kiirem lahustivaba ja mitteaurustuv ketimääre, mis iial Friction Factsi poolt testitud. (7/2015) Wheel Energy poolt läbiviidud kestvustestides edestas Rex toode konkureerivaid mineraalõlidel põhinevaid ja lahustitega määrdeaineid olulise ülekaaluga.

KÕIK TINGIMUSED
Ühendab kuiva ja märja ilma õlide parimad omadused

Rex ketimääret on testitud aastaid kõikvõimalikes suvistes ja talvistes sõiduoludes, maanteel ja metsas. See ühendab nn kuiva ja märja ilma õlide parimad omadused, olles tõeline kõikidele oludele sobiv ja aastaringselt kasutatav määrdeaine. Kuivades teeoludes toimib ketimääre edukalt kuni 500 km. Tavapärasel kasutamisel piisab, kui enne uuesti õlitamist pühkida ketti kuiva riidetükiga. Enne määrde esmakordset kasutamist on parimate tulemuste saamiseks soovitatav kett täielikult eelmistest määrdeainetest puhastada. Parimad määrimisomadused ja kulumiskindlus saavutatakse pärast 3-4 pealekandmist, kui määre on täielikult ketilülide vahele jõudnud.

PARAFIINIL PÕHINEV
Lahustivaba, mitteaurustuv, lahjendamata

Mitmed tootjad arvavad, et ketiõlile lahusti või vee lisamine on hea viis tootmiskulusid kokku hoida. Meie Rexis mõtleme teisiti. Iga tilk, mida ketile kannad, on 100% lubrikant ja ei midagi sellist, mis õhku aurustuks. Erinevalt paljudest ketiõlidest ei ole vaja Rexi puhul enne sõitma asumist oodata, kuni lahusti aurustub.

Domestique

Domestique on jalgrattaspordis maanteerattur, kes töötab oma meeskonna ja liidri heaks. Prantsuse keeles tähendab domestique teenrit. Termin võeti kasutusele 1911. aastal, kuigi sellised ratturid olid olemas juba enne seda.

KASUTAMINE

Ühes pudelis on 30 grammi, millest jagub kuni 30 määrimiseks. Ühe määrimisega saab sõita olenevalt tingimustest kuni 500 km. Enne esmakordset pealekandmist puhasta kett. Tilguta igale ketilülile üks tilk määret. Vänta aeglaselt ketti ringi, et määre saaks lülide vahele tungida. Sõida!