Rex Arctic jalgrattaketimääre, 30 g

24.00 

Kõrgtasemel rattaketimääre talvistele tingimustele.

Tootekood: RX930 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Rex on turule tulnud uue rattaketimäärdega Arctic, mis on kohandatud spetsiaalselt külmadele ilmadele ja sellega kaasnevale. Arctic põhineb tuntud Rex Domestique ketimäärdel ja on parafiinvaha ja õli hübriid, mis on eriti vastupidav lumes, külmas ja teesoolas. Selle koostis on talvistele tingimustele kohandatud Rex N-Kinetic hüdrofoobsete polümeeride abil. Ketimäärde parandatud talvised omadused tähendavad veel paremat kaitset vee ja korrosiooni vastu. Rex Arcticu viskoossus on samuti külmakraadidele sobivam ja määrib tardumata ka kõige külmema pakasega.

PARAFIINIL PÕHINEV
Lahustivaba, mitteaurustuv, lahjendamata

Mitmed tootjad arvavad, et ketiõlile lahusti või vee lisamine on hea viis tootmiskulusid kokku hoida. Meie Rexis mõtleme teisiti. Iga tilk, mida ketile kannad, on 100% lubrikant ja ei midagi sellist, mis õhku aurustuks. Erinevalt paljudest ketiõlidest ei ole vaja Rexi puhul enne sõitma asumist oodata, kuni lahusti aurustub. Mõtle sellest kui kontsentreeritud ketimäärdest. Seepärast piisabki ainult väikesest kogusest, et hoida kett sujuvalt töötav ja vaikne.

KAUAKESTEV
Jätkub kauaks ja säästlik kasutada

Rex Arctic on sama efektiivne ja kauakestev kui kuulus Rex Domestique ja seega parim oma klassis. Vaatamata pudeli väiksusele, jagub sellest 30 määrimiseks. Sõltumatud laboritestid Soomes ja Austraalias on tõestanud Rexi tipptasemel määrimisvõimet. Madal hõõrdumine ja vähene kulumine käivad käsikäes. Rexi kasutades kestavad ketid ja kassetid kauem.

MUSTUST HÜLGAV
Põhineb parimal suusamäärete tehnoloogial

Rex on hästi tuntud maailmatasemel võistlus-suusamäärete pärast ning on ekspert parafiinidel põhinevate toodete vallas juba üle kuuekümne aasta. Iga partii Rex ketiõli valmib käsitööna Rexi tehases Hartolas Soomes.

ELASTNE KOOSTIS
Pikaks kestvuseks optimeeritud viskoossus

Rex ketiõli unikaalne elastne koostis tagab optimaalse keti külge haakumise hõõrdumist suurendamata. Rex ketiõli on testitud ringraja mootorratastel kiirustega kuni 300 km/h, saades häid tulemusi. Rex ketiõli peale kandes märkad, kuidas õli moodustab ketile hammasratastelt tulles peenikesi karvajämedusi niite. See juhtub enne, kui õli ketilülide vahele jõuab, ning on normaalne.

KÕIK TINGIMUSED
Ühendab kuiva ja märja ilma õlide parimad omadused igal temperatuuril

Kuivades teeoludes toimib ketiõli edukalt kuni 500 km. Tavapärasel kasutamisel piisab, kui enne uuesti õlitamist pühkida ketti kuiva riidetükiga. Enne Rex ketiõli esmakordset kasutamist on parimate tulemuste saamiseks soovitatav kett täielikult eelmistest määrdeainetest puhastada. Parimad määrimisomadused ja kulumiskindlus saavutatakse pärast 3-4 pealekandmist, kui õli on täielikult ketilülide vahele jõudnud.

KASUTAMINE

Ühes pudelis on 30 grammi, millest jagub kuni 30 määrimiseks. Ühe määrimisega saab sõita olenevalt tingimustest kuni 500 km. Enne esmakordset pealekandmist puhasta kett. Tilguta igale ketilülile üks tilk õli. Vänta aeglaselt ketti ringi, et õli saaks lülide vahele tungida. Sõida!