Red Creek peen terashari, suur ovaal

Original price was: 59.95 €.Current price is: 53.96 €.

Hari suusapõhja määrimiseelseks puhastamiseks. Efektiivsem kui messing.

Tootekood: RC048 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Hari suusapõhja struktuuri puhastamiseks ja avamiseks. Kasutatakse määrimiseelseks suusapõhja puhastamiseks, võistlusmäärimisel ka määrimisjärgselt pärast hobujõhv- või jäika nailonharja, et struktuur enne poleerimist välja tuua. Terashari on väga vastupidav ja tõhus töövahend. Selle terasharja harjased on pehmed ja peenemad kui messingharja omad, seega on see hari suurepärane alternatiiv messingharjale.

Nõuandeid käsiharjade kasutamiseks: harjamisel ära avalda harjale väga tugevat jõudu (nt keharaskust). Liiga suure surve tagajärjel vajuvad harjased laiali ega ole efektiivsed. Lase harjaste otstel oma tööd teha. Harja, kuni suusapõhjast ei eraldu enam määrdetolmu, struktuur on nähtav ja ühtlaselt sile. Kui põhjal on tasapinnast kõrgemad parafiinilaigud, siis kasuta veelkord siklit. Hobujõhv- ja nailonharju võib kasutada edasi-tagasi harjates, kuid soovitatav on teha tugevamad harjamised ühes suunas eest tahapoole. Metallharju on mõistlik kasutada vaid ühes suunas. Tee harja pealisele markeriga nool, mis näitab harjamise suunda. Niiviisi püsib hari heas seisukorras ja on tõhusam. Harja metallharjaga alati libisemise suunas (eest taha). Harju saab puhastada, harjates puhast lauaserva nii, et tolm välja paiskub. Harja võib kasta lumme ning hõõruda vastu teist harja. Väga määrdunud harju võib leotada määrde-eemaldusvedelikus ning seejärel põhjalikult loputada.

Red Creek suusahooldusharju peetakse maailma parimateks. Neid iseloomustab töötlemistäpsus, kõrge kvaliteedistandard, efektiivsus, kulumiskindlus. Teisisõnu saab Red Creek harjadega teha suusahooldust senisest kiiremini, kulutada selleks vähem energiat ja saavutada seejuures parem tulemus. Tugevad ja tihedad harjased kestavad kaua ja nii jätkub töövahendit pikaks ajaks. Red Creek harju kasutab enamik suusakoondiste hooldemeestest. Kõik harjad on valmistatud Rootsis.