Red Creek hooldusparafiin, 140 g

Original price was: 19.95 €.Current price is: 17.96 €.

Hooldusparafiin suusapõhjade sissetöötamiseks või katmiseks hoiustamisel.

Tootekood: RC1090 Kategooriad: , , Silt:

Kirjeldus

Madala sulamispunktiga parafiin uute, kivilihvitud või ka vanade suuskade sissetöötamiseks. See parafiin sulab ja katab väga kergesti ning valgub ühtlaselt suusapõhja struktuuri, parandades järgnevate parafiinide püsivust. Norra suusakoondise hooldetiimi arvates on tegemist parima hooldusparafiiniga, kuna see ei veni ega määri.

Kasutamine

Puhasta suusapõhja libisemisalad mustusest. Harja terasharjaga libisemise suunas. Sulata põhjale hooldusparafiin, lase jahtuda. Kuumuta sama parafiinikihti uuesti ja lase taas jahtuda. Seejärel sikelda ja harja nailonharjaga. See parafiin sobib ka suusapõhjade katmiseks, et kaitsta neid reisimisel või suvel hoiustades.

Rootsi ettevõtet Red Creek peetakse maailma parimaks suusahooldusvahendite tootjaks, kes on välja mõelnud ja perfektseks arendanud paljud tänapäeval laialt levinud suusahooldusel kasutatavad tööriistad sh rotoharjad. Viimastel aastatel on Red Creek suure pühendumusega keskendunud ka suusamäärete väljatöötamisele. Tulemuseks on tipptasemel profitooted, mida kasutavad paljud suusakoondised sh Norra ja Rootsi omad.

Ühikuhind: 142.50 eurot / kg.