Red Creek Fluor Cleaner, 90 ml

Original price was: 14.95 €.Current price is: 13.46 €.

Efektiivne vahend suuskade ja hooldusvahendite fluorijääkidest puhastamiseks.

Tootekood: RC1006 Kategooriad: , , Silt:

Kirjeldus

Efektiivne vahend suuskade fluorijääkidest puhastamiseks. Sobib nii suusapõhjade ja pealispinna, kuid ka kõikide muude fluorimääretega kokkupuutunud töövahendite ja tarvikute puhastamiseks. Mõeldud suusakoondistele professionaalseks kasutamiseks. Vedelik on välja töötatud koos Rootsi suusakoondisega, kasutades vahendi efektiivsuse mõõtmiseks FIS-i poolt tunnustatud fluoridetektorit. Valmistatud Rootsis.

Kasutamine

Harja suusapõhjad (fluorimääretega mitte kokkupuutunud) terasharjaga üle. Pane kätte kummikindad. Niisuta puhas kiudpaber või riidetükk vahendiga ning hõõru suusad igast küljest põhjalikult puhtaks. Silmnähtaval määrdumisel vaheta paber välja. Harja vahendiga kaetud suusapõhju uuesti terasharjaga. Vaheta paber uue vastu, niisuta see uuesti vahendiga ja hõõru veelkord suusapõhjad üle. Harja veelkord. Nüüd puhasta suusapõhju vähemalt kaks korda kuumvahatamise teel: sulata põhjale fluorivaba parafiini, aja see määrderauaga laiali, kaabi puhtaks, harja. Pane tähele, et selleks tuleb kasutada fluorivaba parafiini ja puhtaid tööriistu (harju)! Näib, et vahelduvalt pehmemate ja kõvemate parafiinidega töötlemine toimib paremini. Ideaalne kombinatsioon on Red Creek hooldusparafiin vaheldumisi Red Creek lilla parafiiniga. Käi suusatamas ja korda fluorivaba parafiiniga hooldust.

Rootsi ettevõtet Red Creek peetakse maailma parimaks suusahooldusvahendite tootjaks, kes on välja mõelnud ja perfektseks arendanud paljud tänapäeval laialt levinud suusahooldusel kasutatavad tööriistad sh rotoharjad. Red Creek harju kasutavad peaaegu kõik suusakoondised terves maailmas. Viimastel aastatel on Red Creek suure pühendumusega keskendunud ka suusamäärete väljatöötamisele. Tulemuseks on tipptasemel profitooted, mida kasutavad kõik juhtivad suusakoondised sh Norra ja Rootsi omad.