Marwe Skating 730 FX rullsuusad

481.50 594.95 

Eriti pika komposiitraamiga rullsuusad vabatehnikale. Kõrgeim kvaliteet.

Tootekood: MSK730FX Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Uudismudel 2024! Marwe on toonud turule väga pikad uisurullid (telgede vahe 73 cm). 3 aasta jooksul koostöös Exeliga arendatud FX komposiitraamiga kombineerituna on tegemist äärmiselt ehedat suusakogemust pakkuva treeningvahendiga. Pikk raam teeb sõitmise tehniliselt lumesuusatamisega sarnasemaks, kuid eeldab head suusavalitsemisoskust, eriti linnaliikluses. Vali pikk raam, kui oled vilunud suusataja, ja treeni nagu profid.

Tõeliselt lumelähedase sõidutunnetusega rullsuusad uisutehnikas treenimiseks. Tippsuusatajate valik. Mudelil on parima vibratsioonisummutusega komposiitraam, mis kaitseb suusataja lihaskonda ja liigeseid ning lükkab väsimuse saabumist edasi. Komposiitraamiga mudel on õige valik, kui suusatada ka kehvematel teedel või maanteeservas. Kõik raamid on testitud ja jäikuse järgi täpselt paaridesse jagatud. Raam on rattatsentri suhtes madalamal, mis parandab tasakaaluhoidmist ja teeb suusatamise stabiilsemaks. Marwe legendaarsed rattad on valmistatud kulumiskindlast polüuretaanist ning neil on väga hea haarduvus märjal rajal. Erandina rullsuusatootjate seas valmistab Marwe rattad ise oma tehases. Suuskadel on tõhusad porikaitsed ja kvaliteetsed hooldusvabad laagrid. Rullsuusad on saadaval mitmes kiirusevariandis, millest populaarsemad on nö keskmine kiirus (standard, tähis US6) ja kiirem variant (tähis US0). Keskmine kiirus on võrreldav suusatamisega värskest lumest rajal, kiirem variant on võrreldav suusatamisega jäisel rajal. Lisaks on võimalik tootjalt tellida märjal lumel suusatamist imiteerivaid rattaid (tähis US7) ja jõutreeninguks maksimaalse veeretakistusega rattaid (tähis US8). Nende rataste tellimiseks palun võta eraldi ühendust. Marwe rullsuusad on kõrgeima kvaliteediga ning õige valik neile, kes soovivad kõige paremat varustust. Selle mudeliga treenivad nt Hanna ja Elvira Öberg, Iivo Niskanen jt. See mudeliversioon sobib kuni 90 kg kaaluvale sõitjale. Valmistatud Soomes.

Tehnilised andmed

Kaal: 2,0 kg / paar
Raam: Exel FX Stiff
Raami telgedevaheline kaugus: 730 mm
Kõrgus maapinnast: 30 mm
Rattad: polüuretaan, 100 x 25 mm
Kiirus: kiire (US0, jäine rada), keskmine (US6, värske lumi) – vali sobiv menüüst.

Suusasidemed

Pakume rullsuuskadele lisaks suusasidemeid, mis sobivad NNN-tüüpi suusasaabastele. Need sidemed sobivad kokku kõikide tänapäevaste saabastega (sh Fischer, Rossignol, Salomon Prolink, Madshus, Alpina jne). Need ei sobi vaid Salomoni vana SNS-tüüpi saabastega. Kui soovid tellida rullsuuski koos sidemetega, siis palun vali need menüüst. Eelistatud valik on Rottefella Rollerski, mis on spetsiaalselt rullsuuskadele mõeldud tugev ja vastupidav mudel. Ostes meilt nii rullsuusad kui sidemed, on paigaldus tasuta. Palun kirjuta tellimisvormi Lisainformatsiooni lahtrisse oma jalanumber (mitme kasutaja puhul suurim jalanumber). Seda on tarvis paigaldusel sideme õige asendi jaoks. Kui Sa ei ole kindel, milliseid sidemeid vaja on, siis anna ka sellest samas lahtris teada või saada eraldi e-kiri pildiga oma suusasaabastest. Aitame leida sobivad.

Lisainfo

Suusasidemed

ei soovi, NNN Rottefella Rollerski, NNN Prolink Pro, SNS Pilot Sport, NIS-plaadid

Kiirus

keskmine (US6), kiirem (US0)