Marwe Skating 730 A rullsuusad

360.00 459.95 

Eriti pika alumiiniumraamiga rullsuusad vabatehnikale. Kõrgeim kvaliteet.

Tootekood: MSK730A Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Uudismudel 2024! Marwe on toonud turule väga pikad uisurullid (telgede vahe 73 cm). Pikk raam teeb sõitmise tehniliselt lumesuusatamisega sarnasemaks, kuid eeldab head suusavalitsemisoskust, eriti linnaliikluses. Vali pikk raam, kui oled vilunud suusataja, ja treeni nagu profid.

See on Marwe kõige populaarsema mudeli pikk versioon, mida kasutavad paljud tippsuusatajad üle maailma. Alumiiniumraamiga versioon on kergem, jäigem ja tugevam kui komposiitraamiga suusad. Need sobivad ka jõulistele sportlastele või 100+ kg kaaluvatele suusatajatele! Marwe alumiiniumraam on tehtud lennukite valmistamisel kasutatavast sulamist, mis talub hästi koormust ja pingeid, on elastne, kerge ja väga tugev. Seetõttu pole Marwe alumiiniumraamidel ka kaalupiirangut. Stabiilsuse suurendamiseks on raam rattatsentri suhtes madalamal. Marwe legendaarsed rattad on valmistatud kulumiskindlast polüuretaanist ning neil on väga hea haarduvus märjal rajal. Erandina rullsuusatootjate seas valmistab Marwe rattad ise oma tehases. Suuskadel on tõhusad porikaitsed ja kvaliteetsed hooldusvabad laagrid. Rullsuusad on saadaval mitmes kiirusevariandis, millest populaarsemad on nö keskmine kiirus (standard, tähis US6) ja kiirem variant (tähis US0). Keskmine kiirus on võrreldav suusatamisega värskest lumest rajal, kiirem variant on võrreldav suusatamisega jäisel rajal. Lisaks on võimalik tootjalt tellida aeglaseid, märjal lumel suusatamist imiteerivaid rattaid (tähis US7) ja jõutreeninguks maksimaalse veeretakistusega rattaid (tähis US8). Nende rataste tellimiseks palun võta eraldi ühendust. Marwe rullsuusad on kõrgeima kvaliteediga ning õige valik neile, kes soovivad kõige paremat varustust. Valmistatud Soomes.

Tehnilised andmed

Kaal: 2,1 kg / paar
Raam: alumiinium
Raami telgedevaheline kaugus: 730 mm
Kõrgus maapinnast: 30 mm
Rattad: polüuretaan, 100 x 25 mm
Kiirus: kiire (US0, jäine rada), keskmine (US6, värske lumi) – vali sobiv menüüst.

Suusasidemed

Pakume rullsuuskadele lisaks suusasidemeid, mis sobivad NNN-tüüpi suusasaabastele. Need sidemed sobivad kokku kõikide tänapäevaste saabastega (sh Fischer, Rossignol, Salomon Prolink, Madshus, Alpina jne). Need ei sobi vaid Salomoni vana SNS-tüüpi saabastega. Kui soovid tellida rullsuuski koos sidemetega, siis palun vali need menüüst. Eelistatud valik on Rottefella Rollerski, mis on spetsiaalselt rullsuuskadele mõeldud tugev ja vastupidav mudel. Ostes meilt nii rullsuusad kui sidemed, on paigaldus tasuta. Palun kirjuta tellimisvormi Lisainformatsiooni lahtrisse oma jalanumber (mitme kasutaja puhul suurim jalanumber). Seda on tarvis paigaldusel sideme õige asendi jaoks. Kui Sa ei ole kindel, milliseid sidemeid vaja on, siis anna ka sellest samas lahtris teada või saada eraldi e-kiri pildiga oma suusasaabastest. Aitame leida sobivad.

Lisainfo

Suusasidemed

ei soovi, NNN Rottefella Rollerski, NNN Prolink Pro, SNS Pilot Sport, NIS-plaadid

Kiirus

keskmine (US6), kiirem (US0)