Marwe Classic 700 FX rullsuusad

468.00 514.00 

Komposiitraamiga rullsuusad klassikatehnikale. Kõrgeim kvaliteet.

Tootekood: MCL700FX Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Uudismudel 2024! Marwe on toonud turule uued klassikarullsuusad, millel on 3 aasta jooksul koostöös Exeliga arendatud FX komposiitraamid. Tegemist on äärmiselt ehedat suusakogemust pakkuva treeningvahendiga.

Tõeliselt lumelähedase sõidutunnetusega rullsuusad klassikatehnikas treenimiseks. Tippsuusatajate valik. Mudelil on parima vibratsioonisummutusega komposiitraam, mis kaitseb suusataja lihaskonda ja liigeseid ning lükkab väsimuse saabumist edasi. Komposiitraamiga mudel on õige valik, kui suusatada ka kehvematel teedel või maanteeservas. Kõik raamid on testitud ja jäikuse järgi täpselt paaridesse jagatud. Marwe legendaarsed rattad on valmistatud kulumiskindlast kummisegust ning neil on väga hea haarduvus märjal rajal. Erandina rullsuusatootjate seas valmistab Marwe rattad ise oma tehases. Suuskadel on tõhusad porikaitsed ja kvaliteetsed hooldusvabad laagrid. Rataste kiirus on nö keskmine, võrreldav lumel libisemise kiirusega värskest lumest rajal (standardrattad, tähis 6C6). Lisaks on võimalik tootjalt tellida väiksema veeretakistusega kiireid rattaid (tähis 6C0), aeglaseid, märjal lumel suusatamist imiteerivaid rattaid (tähis 6C7) ja jõutreeninguks maksimaalse veeretakistusega rattaid (tähis 6C8). Nende rataste tellimiseks palun võta eraldi ühendust. Marwe rullsuusad on kõrgeima kvaliteediga ning õige valik neile, kes soovivad kõige paremat varustust. Soovitame komposiitraamiga mudelit kuni 90 kg kaaluvale sõitjale, raskematele on õige valik alumiiniumraamiga mudel 700 A. Valmistatud Soomes.

Tehnilised andmed

Kaal: 2,0 kg / paar
Raam: Exel FX komposiitraam
Raami telgedevaheline kaugus: 700 mm
Kõrgus maapinnast: 28 mm
Rattad: kummi, 80 x 40 mm
Kiirus: keskmine (6C6, värske lumi)
Pidav ratas: ees

Suusasidemed

Pakume rullsuuskadele lisaks suusasidemeid, mis sobivad NNN-tüüpi suusasaabastele. Need sidemed sobivad kokku kõikide tänapäevaste saabastega (sh Fischer, Rossignol, Salomon Prolink, Madshus, Alpina jne). Need ei sobi vaid Salomoni vana SNS-tüüpi saabastega. Kui soovid tellida rullsuuski koos sidemetega, siis palun vali need menüüst. Eelistatud valik on Rottefella Rollerski, mis on spetsiaalselt rullsuuskadele mõeldud tugev ja vastupidav mudel. Ostes meilt nii rullsuusad kui sidemed, on paigaldus tasuta. Palun kirjuta tellimisvormi Lisainformatsiooni lahtrisse oma jalanumber (mitme kasutaja puhul suurim jalanumber). Seda on tarvis paigaldusel sideme õige asendi jaoks. Kui Sa ei ole kindel, milliseid sidemeid vaja on, siis anna ka sellest samas lahtris teada või saada eraldi e-kiri pildiga oma suusasaabastest. Aitame leida sobivad.

Lisainfo

Suusasidemed

ei soovi, NNN Rottefella Rollerski, NNN Prolink Pro, SNS Pilot Sport, NIS-plaadid