Löögisummutusega kepiotsad KV+, Ø 10,0 mm

25.95 

Löögisummutusega suusakepiotsad, millel on väga kulumiskindlast metallisulamist teravikud. Kasutatakse asfaldil rullsuusatamiseks. Otsad sobivad suusakeppidele, mille toru alumine läbimõõt on 10 mm.

Tootekood: 3P309 Kategooriad: , Silt:

Kirjeldus

Nendele kepiotstele on sisse ehitatud vedruga löögisummutusmehhanism, mis vähendab tõukel kätele üle kanduvat kepilööki, säästes liigeseid, lihaseid ja sidekudet. Nii väldid ülekoormust ja põletike riski ning rullsuusatamine muutub lumel suusatamisele sarnasemaks. Otstel on väga kulumiskindlast metallisulamist teravikud. Kasutatakse asfaldil rullsuusatades või keppidega rulluisutades. Otsad sobivad tavalistele suusakeppidele, mille toru alumine läbimõõt on 10,0 mm. Adapteriosa kinnitatakse kuumaliimiga, teravikuga osa kinnitub tööriistavabalt, andes võimaluse vajadusel otsi kasvõi sõidu käigus vahetada.

KV+ on suusamaailmas tunnustatud Šveitsi ettevõte, mis toodab mitmesuguseid murdmaasuusatamisega seotud kaupu. See on tuntud eelkõige tipptasemel suusakeppide kaudu, varustades paljusid maailma tippsuusatajaid sh Dario Cologna’t (SUI) ja Martin Johnsrud Sundby’t (NOR). KV+ tootevalikusse kuuluvad lisaks suusakeppidele veel matka- ja käimiskepid, rullsuusad, suusariietus, kotid ja erinevad lisatarvikud.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Löögisummutusega kepiotsad KV+, Ø 10,0 mm”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.