Löffler Transtex Merino suusasokid

19.95 

Soojad spordisokid kõikide talialade harrastamiseks, eriti head murdmaasuusatamiseks. Sokid juhivad hästi niiskust, hoiavad jalada sooja ja kuivana. Sisaldavad ehtsat Merino villa!

Tootekood: 25512990 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Soojad spordisokid kõikide talialade harrastamiseks, eriti head murdmaasuusatamiseks. Sokid on valmistatud elastsest Transtex kangast, mis juhib hästi niiskust, hoiab jalad kuiva ja soojana. Tugevdused varvaste ja kanna piirkonnas, pehme sääreosa. Eraldi vasaku ja parema jala disain. Sisaldavad 24% ehtsat Merino villa! Materjal: 26% polüamiid / nailon, 24% polüakrüül, 24% vill, 22% polüpropüleen, 4% elastaan. Tootekood: 22029.

Hooldus: pese käsitsi või väga õrnalt pesumasinas villase pesu programmi kasutades, vee temperatuur mitte üle 30 kraadi. Ära valgenda, ära tsentrifugeeri, ära triigi, ära tee keemilist puhastust.

Löffler on Fischeri suusatehasega samasse korporatsiooni kuuluv preemium-taseme funktsionaalsete spordiriiete valmistaja, kes ei tooda Aasias, vaid eranditult Austrias oma tehases, järgides Öko-Tex 100 nõudeid. Kangad ei sisalda inimesele ja keskkonnale kahjulikke aineid, on nahasõbralikud ja mugavad kanda.

Lisainfo

Suurus

35-38, 39-42, 43-46