Löffler Transtex Merino suusasokid

Original price was: 19.95 €.Current price is: 17.96 €.

Soojad spordisokid, eriti head murdmaasuusatamiseks.

Tootekood: 25512990 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Soojad spordisokid kõikide talialade harrastamiseks, eriti head murdmaasuusatamiseks, aga sobivad ka matkamiseks jm talviseks tegevuseks. Sokid on piisavalt õhukesed, et ka võistlustempos liikuda. Need on valmistatud elastsest Transtex kangast, mis juhib hästi niiskust, hoiab jalad kuiva ja soojana. Sisaldavad 26% ehtsat Merino villa! Tugevdused varvaste ja kanna piirkonnas, pehme sääreosa. Eraldi vasaku ja parema jala disain. Materjal: 42% akrüül, 26% vill, 15% nailon, 14% polüpropüleen, 3% elastaan. Tootekood: 25512.

Hooldus: pese käsitsi või väga õrnalt pesumasinas villase pesu programmi kasutades, vee temperatuur mitte üle 30 kraadi. Ära valgenda, ära tsentrifugeeri, ära triigi, ära tee keemilist puhastust.

Löffler on Fischeri suusatehasega samasse korporatsiooni kuuluv preemium-taseme funktsionaalsete spordiriiete valmistaja, kes ei tooda Aasias, vaid eranditult Austrias oma tehases, järgides Öko-Tex 100 nõudeid. Kangad ei sisalda inimesele ja keskkonnale kahjulikke aineid, on nahasõbralikud ja mugavad kanda.

Lisainfo

Suurus

35-38, 39-42, 43-46